Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy rá az esély, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy rá az esély, hogy AIDS-es vagyok? Rutin vizsgálatokból ki tudják mutatni, vagy milyen vizsgálattal lehet? L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Részt kell vegyek kb egy hét múlva egy orvosi kivizsgáláson (tüdő szűrés meg ilyenek..) Annyira félek, hogy kimutatják, hogy AIDS-es vagyok... Valójában nem tudom, hogy az vagyok e ... Egy éve volt egy barátom akivel 2 hónapig rendszeresen volt orál szex gumi nélkül.. Majd késöbb amikor lefeküdtünk azt már természetesen gumival tettük.. (Neki én voltam az első,meg ő is nekem meg azóta sem volt senkim..)
2014. máj. 13. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
És akkor pontosan miért is gondolod, hogy AIDS-es vagy?
2014. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy a francba lennél AIDS-es omfg.
2014. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csak HIV fertőzött lehetnél, de az sem vagy
2014. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
...nem valószínű, hogy az vagy. kicsit olvass utána a dolgoknak, azt sem tudod, mit beszélsz
2014. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

# 3:

Hogyha már ennyire sz*rt rágunk, akkor azt a szakaszt aszimptotikus fázisnak nevezzük és amiből tudhatná, hogy fertőzött az az, hogy addigra átesett egy "akut HIV szindrómának" nevezett tünetegyüttesen, ami hasonló kórképet mutat, mintha influenzában szenvedne.


És egyébként ennyi idősen már az is baromi jó, ha tudja, hogy az AIDS/HIV nem két külön betegséget jelöl. Felesleges még a fogalmazásba is belekötni...

2014. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha mindketten egymasnak voltatok az elsok, eleg kizart, hogy barmi bajod lehetne. Nem is ertem hogy jott ez:D oraltol se lesz semmi bajod. Meg ha szex kozben gumival vedekeztek kb kizart, hogy elkapj barmit is.
2014. máj. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 paradicsom31 ***** válasza:
Attól még hogy te voltál neki az 1. megfertőződhetett máshogy is. Pl.: vérátömlesztéssel is meg lehet kapni.
2014. máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

paradicsom31:

Magyarország az elsők közt vezette be a HIV szűrést az ilyen eljárásokkal kapcsolatban. Max, ha francia volna a gyerek és nagyon korán szüksége lett volna ilyen beavatkozásra, lenne minimális esélye ilyesminek. Vagy ha harmadikvilágbeli volna...


Itthon szexuális út mellett a közös tű használata jellemző a terjedésére, de ez a kérdező esetében gondolom megint nem áll fenn.

2014. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!