Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, kérhetek tőletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kérhetek tőletek őszinte véleményt?

Figyelt kérdés

milyen öltözködés jön be nektek leginkább egy 20 éves fiún?

külső paramétereim:190 cm magas vagyok,sportosan vékony alkatú(82 kg),az arcomat helyesnak,aranyosnak mondják(kicsit kisfiús),nagy és kerek barna szemeim és világosbarna,rövid,vékonyszálú hajam van(két oldalt fel van nyírva,középen pedig oldalra fésülöm kicsit kócosan).

szóval?ezek alapján mi illene hozzám?

túl unalmasnak találom az öltözködésem,szeretném végre feldobni az öltözködésem,kicsit kitűnni az átlag fiúk közül-


2014. máj. 4. 22:02
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és képet semmikép nem mutatok itt
2014. máj. 4. 22:02
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem nem kell kép, viszont olyan cuccokat hordj, amikben jól érzed magad. nagyon meglátszik, hogy ha valaki azért vesz fel valamit mert menő vagy divat, vagy mert olyan az egyéni stílusa. szóval alakítsd ki a saját stílusod. ha erre rákeresel google-on akkor egy csomó cikk lesz róla. hajrá.
2014. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem lenne egy két tippem, de azt inkább megtartom magamnak :P
2014. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy ne öltözz díszb*zinak, olyan cuccokat hordj ami tetszik, és jól érzed magad benne.
2014. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem akarsz tucat lenni akkor a hajadat is változtasd meg. A díszpintyek elég nagy százaléka mászkál ilyen hajjal mostanában (ami nekem személy szerint nagyon nem tetszik). Öltözködésben meg az eddigiekkel értek egyet. :) Éljen az egyéniség!
2014. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szereted a vintage-t? :)

Nekem az tetszik legjobban egy fiún:33

De ahogy az előttem szólók is említették, a saját stílusodnak alapján öltözködj, bármilyen is az..:D én pl kalapot hordok:DD de ez esik jól, így vagyok önmagam:))

2014. máj. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!