Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hogy tetszik ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy tetszik ez a zene? Mit gondoltok arról, aki ilyet hallgat.

Figyelt kérdés

Sokan vannak itt, ezért írom ide, mert sok ember véleményét szeretném. Az említett zene: https://www.youtube.com/watch?v=RaSW5VYvqGQ


Nekem tetszik ez a szám. 1:30-tól hallgassátok amúgy, onnan kezdődik a jó rész. Nektek a hallgatása közben nincs olyan érzésetek, mintha a lelketekbe hatolna? Teljesen felkavarja az érzéseimet ez a zene, nem tudom miért. Ti hogy vagytok vele?



2014. ápr. 29. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:

próbáld ki a Rammstein-t

egyébként nem gondolok semmit azokról az emberekről akik ilyen zenét hallgatnak, ha nem ismerem:) nekem nem tetszik és ennyi:)

2014. ápr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Rammstein jó, ez nem tetszik.
2014. ápr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez egy dj altal elbitesitett el efektezett nagy rakas sz#r ehez nem kell tehetseg na mind1 raadasul nem csodalom ha felkavar
2014. ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan érzésem van, mintha ütemre kalapáccsal ütnék a fejem.
2014. ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ismerem a Rammsteint, tetszik nagyon a munkásságuk, de nem igazán értem a két stílus hogyan kapcsolódik egymáshoz :D.
2014. ápr. 29. 21:09
 6/7 A kérdező kommentje:

Ennek az előadónak van egy másik száma is, ezt többször hallgatom. https://www.youtube.com/watch?v=D-NEY2o_KRI

Ez zeneileg még értékelhető is szerintem.

2014. ápr. 29. 21:12
 7/7 anonim ***** válasza:
nem mondtam hogy kapcsolódnak, csak engem az indit be, arra edzek általában:) és azért mondtam hogy nézz utána :)
2014. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!