Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem gyönyörű ő? (kép)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gyönyörű ő? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 29. 16:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%
vakolat nélkül hétköznapi ruhába meg se fordulnék utánna az utcán, te se ismernéd fel :D
2014. ápr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

szépnek szép... de tessék csak jobban megnézni egy-két képet

néhol azonnal kiszúrható, hogy nem féltek használni a photoshoppot

2014. ápr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Sose fogom megérteni... hogy ha valaki modell, miért kellene mindenkinek hanyatt esni tőle? Hiába modell a foglalkozása, attól még nem kell, hogy mindenkinek bejöjjön.

Nekem általában nem jönnek be a modell lányok, mert számomra túl vékonyak. Legalább is a többség. Ő most kivételesen ahogy elnézem nem tartozik közéjük, de nem tetszik, mert egy kiló smink van rajt.... többek közt:D

2014. ápr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
az a száj úristen, minek kell ez??
2014. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Túl sok a smink.
2014. ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani értek a phoshophoz és a sminkeléshez is és ezen nagyon lehet látni hogy mind a kettőből rengeteg van! Úgy mond 1 delete gombbal és 1 nedves zsepivel eltüntetem a szépségét
2014. ápr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

szép sminkkel. de nem tudom hogy néz ki smink nélkül.

de szép így a képek alapján.

2014. máj. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

[link]

Nem tudom honnan szeditek, hogy smink nélkül ronda, mert szerintem úgy is nagyon szép.

2014. máj. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
2014. máj. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Birom már azért az ilyet... Neten meritek fikázni, hogy ilyen meg olyan, de lefogadom, jól megnéznétek élőben smink nélkül (is)!

Szerintem is szép (de azért nem cserélném le magam érte).

2014. máj. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!