Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a valószínübb? Az, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a valószínübb? Az, h szivat vagy az, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Suliban van 1 fiú,aki tetszik nekem. Elég egyértelmű jeleket adok neki,hogy tetszik ( pl nézem stb stb) és ezért azt gondolom,hogy már biztosan tudja,hogy tetszik nekem. Ezért nem tudom,h azért néz-e és jön uttánam v kerülget mert tetszek neki,vagy azért mert csak szórakozni akar velem??? 15/l
2009. dec. 23. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos, hogy nem a fogalmazó készséged miatt. Egyébként ennyiből nem tudhatjuk, mert nem ismerjük. Lehet ez is, az is. Plusz nem tudjuk, hogy hogy nézel ki, ami sokat dob a latba. Szóval mindkettő lehetséges.
2009. dec. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Bocsi,hogy ilyen hülyén fogalmaztam :S

Áhhh mind1,sz@r az egész :S

2009. dec. 23. 11:26
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

próbálj meg beszélgetni vele... tudom ez nem nehéz, de itt egy pár kiinduló pont:

- ismerd meg a haverjait, és általuk őt (pl. ha van olyan osztálytársad, aki ismeri az ő osztálytársait, akkor általa [gondolom feletted jár])

- közös iskolai marhaságok (szalagavató, gólyabál, dök feladatok [ha van nálatok ilyen :D])

viszont azt ne feledd, hogy ne légy túl nyomulós, de túl félénk se, mert mind2 negatívan sülhet el

sok sikert! :)

2009. dec. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
szerintem bejössz neki, csak a félnékebb típusból való :D adj neki időt, és te is próbálj meg közelebb kerülni hozzá. biztos, hogy nem szórakozik veled! 15/F
2009. dec. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

ja, és NE ADD FEL!

(uccsó voltam) :D

2009. dec. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,am 1 évvel lentebb jár tőlem
2009. dec. 23. 13:01
 7/9 anonim válasza:
100%
Akkor a srác 14. Nos ilyen idősen a legtöbb még igen visszahúzódó, meg alattad jár, ez is vissztartó erő. Viszont ha te kezdeményezel, akkor okos kell legyél, hogy később neki add át az irányítást (vagy a látszatát). 21/F
2009. dec. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lehet ám ő is 15 csak akkor ő évesztes a lány meg nem... ennyi de ha te 15 vagy akkor 1 ős ha ő alatad járakkor 8 as ... akkor egy suliba hogy jártok ? :)
2009. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Könnyen és egyszerűen :D
2009. dec. 28. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!