Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baj van velem? (részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj van velem? (részletek lent)

Figyelt kérdés

A nálam csúnyább, kevésbé csinos lányokra is tapadnak a férfiak, van kapcsolatuk is, engem meg jó, ha egy évben ketten észrevesznek.

Nem vagyok flegma, beképzelt, kedvesnek és segítőkésznek tartanak, még buta sem vagyok. Nyilván nekem is vannak hibáim, de nem olyanok (szerintem), amik indokolnák, hogy rám se nézzenek.

Mégis mi lehet a baj? Mitől vagyok már messziről láthatóan ennyire selejt?


(Képet nem fogok küldeni és nem szeretnék itt ismerkedni, még mielőtt bárkinek is eszébe jutna privátot írni.)


2014. ápr. 20. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán az első benyomás:- Biztos van barátja, áá már sokan ismerkednek vele. Kicsit légy nyitottabb
2014. ápr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sose fogunk erre értelmesen válaszolni ha nem beszélgetünk veled.
2014. ápr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egycipőben járunk
2014. ápr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van csak fordított verzióban.. Nálam csúnyább pasiknak mindig van barátnőjük nekem meg nem sikerül találnom 1 normális kedves lányt.. :( 17/F
2014. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez van velem. :/ 16/L
2014. ápr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!