Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csikló nem az amivel pisilünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csikló nem az amivel pisilünk?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 12:51
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
97%

[link]


Nézd meg a képet, remélem, segít.

Fentről lefelé: csikló, húgycsőnyílás, hüvelynyílás


Tehát két nyílás van, plusz még a végbélnyílás. A csiklónak nincs köze a vizeléshez.


"Felépítése nagyon hasonlít a férfi hímvesszőjének felépítéséhez, sőt valójában az is, csak azzal a különbséggel, hogy a csikló mérete jóval kisebb, működése más. [...] A csikló a test szabad idegvégződésekkel a legsűrűbben ellátott szerve, ezért talán a legtöbb nőnél erotikusan is ez a legérzékenyebb terület."

2009. dec. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 17:45-ös!

Így már tiszta minden.. :-)

2009. dec. 22. 21:56
 23/39 anonim ***** válasza:
81%

nem tudom, szegényt miért kell kigúnyolni...

azért tette fel a kérdést, h segítsenek rajta, nem h kinevessék...

amúgy ha a kérdésnek megfelelően nem adtok válasz... miért nem fogjátok vissza magatokat???

2009. dec. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
97%

nem akarom senkinek sem a pártját fogni, de akik kiröhögik a kérdezőt azok is eléggé gyerekesek!


persze ha a kérdező kamaszkorban van akkor tényleg eléggé gáz kérdés de ha egyszer nem tudja?!

2009. dec. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
82%
Hány éves vagy???
2009. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok
2009. dec. 30. 18:35
 27/39 anonim ***** válasza:
56%
És fiú? xD
2010. jan. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
90%
Én ennyi idősen össze-vissza nézegettem magam, mi hol van,hogy működik,honnan mi folyik,mi kellemes,és mi nem. Igaz én pasi vagyok. A lányok miért nem teszik ezt, hiszen egy tükör,meg a saját kezük csak kéznél van....?!
2010. jan. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
ja ez a belinkelt képet tanulmányozd és keresd meg magadon az egyes pontokat,és ne bas.ztassátok,a kérdezőt,mert lehet számára még nem ez a fontos,Hál' Istennek!
2010. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

A kérdést megválaszolták.

szal csak off.

Miért olyan hihetetlen számotokra, hogy valaki aki még szinte gyerek nicns tisztában azzal, hogy mi micsoda.

Ezért kell kinevetni? Ekkor barmok nem lehettek.

Ti sem tudtatok mindent. Más kérdés, hogy honnan jöttetek rá, a kérdező itt szerette volna ezt tisztázni.


Egy nő ismerősöm aki kb 30 körüli nem tudta mi az a csikló. amikor elmagyarázta neki a társaság akkor ennyit monodd: "az a dzindzig? azt csiklónak hívják?"

2010. jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!