Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pont a buszsofőrökért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont a buszsofőrökért bomlanak a nők?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, de soha nem tudtam megérteni, hogy miért pont a műveletlen, sok esetben bunkó buszsofőrök kellenek a nőknek. Szerintem már ti is észrevettétek, hogy a legtöbb esetben áll egy nő a sofőr mellett aki idiótán vihorászik és teszi-veszi magát. Valaki felvilágosítana, hogy mit esznek a nők rajtuk??

2014. ápr. 8. 13:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%

Nyílván keresztre akarnak majd itt egyesek feszíteni, de ha az életszinvonalam nézem meg a végzettségem, akkor kell a fenének buszsofőr.

Egyébként kocsival járok nem sűrűn találkozom velük így nem tudom mennyire csajozósak. Első hangzásra nálam ez inkább olyan munka ami alatta van a színvonalnak. Nem nézem le őket csak ettől jobb munkát szeretnék a páromnak.

2014. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Mennyi IQ harcos van itt :D azért mert valaki jóban van 1-2 sofőrrel, miért utazhatna ingyen? egy sofőr sem olyan hülye, hogy ingyen utat "adjon" bárkinek is, mert ha jön egy ellenőr és nincs jegy a kisasszonynál a sofőrt is megb@asszák...Okosok...

Én is nő vagyok, több éves kapcsolatom van, de mégis jóban vagyok egy-két sofőrrel. Személy szerint azért szeretek velük beszélgetni, mert hamarabb eltelik a másfél órás hazautam...De van olyan akivel, ha bárhol összefutok beszélünk pár szót, nem csak "kihasználom" unaloműzés céljából. Van olyan sofőr aki majdnem a nagypapám lehetne, de mégis imádom őt (mielőtt félreértitek, nem szerelemből és nincs komplexusom :D ) mert annyira aranyos bácsi, hogy össze tenném a 2 kezem ha ilyen papám lehetne :(((

2014. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

naponta több nő száll fel a buszra (akár több mint 100) és abból 1-2 -nek megtetszik a PASI, aki vezeti a buszt.

Én azokat nem értem, akik felteszik ezt a kérdést.

A kérdésre válaszolva: szerintem az ing és egy szövetnadrág jól áll a pasiknak.

2014. ápr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Nekem is tetszik egy, nem tudom mi fogott meg benne, talán az egyenruha :D
2014. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem nehéz:


Egyenruhás pasi, hatalmas autóval aki a közösséget szolgálja, méghozzá vezető beosztásban.


Tuti nyeremény!

2014. ápr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 timike22 válasza:
azt a bkv-t ismeritek a kit H. Petinek hívnak? magas, szőkésbarna haj és szemüveges. igaz hogy minden nővel ki akar kezdeni? én is láttam párszor, de akkor vcsak velem volt ilyen
2014. ápr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Már ne haragudj, de miért lenne műveletlen valaki azért mert buszsofőr? Gondolom Te egy 6 diplomás MŰVELT ember lehetsz, ha már így dobálózol ezekkel a szavakkal... Amúgy meg, miért ne állhatna ott valaki, ha esetleg ismerőse , barátnője, rokona a sofőrnek? Ez most ugyanolyan dolog mintha bemész egy kisboltba és mondjuk a rokonod/ismerősöd az eladó, akkor is váltasz vele néhány szót, csak a buszon több idő van beszélgetni... És tény hogy vannak olyan lányok akik a sofőrökre gerjednek, hát egészségükre! Mindig is voltak és mindig is lesznek ilyenek... A sofőr nyilván örül neki ha szép, kívánatos nők veszik őket körül, nekik is jobban telik az idő! De az az érdekes hogy csak az zavar mindenkit ha nők állnak ott. Mert érdekes, férfiak is szoktak ott állni, és az senkinek fel se tűnik :)
2014. jún. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!