Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha valaki velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha valaki velem akar lenni, de én csak barátként szeretem?

Figyelt kérdés
Lány vagyok,egy fiúval szoktunk beszélgetni elég sokat msnen,azért itt,mert élőben ritkán látjuk egymást,és én nem szeretnék vele összefutni,ő szeretne.Neki nagyon tetszem,én viszont csak barátként gondolok rá. Ez neki biztos rossz,hogy csomót beszélünk,és mégsincs semmi:S Viszont szeretek vele beszélgetni,szinte várom hogy feljöjjön néha. Önzőség lenne,ha tovább beszélgetnék vele? Jobb neki,ha békénhagyom?
2009. dec. 20. 00:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őt.
2009. dec. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
írd meg neki, hogy te barátként gondolsz rá és kész. ezt énis sokszor megkaptam :D holnap majd az ő kérdését olvassuk, miszerint: miért olyan divatos a "legyünk csak barátok" szöveg? :D
2009. dec. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Én a helyében azt mondanám nagy ravaszul, hogy "barátságunk attól függ, hogy megleshetem-e melleid"!

Ha Te belemennél, utána jól kiverném, és elhúznék..

Ha nem mennél bele, akkor meg zsarolnálak érzelmileg.

2009. dec. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó nagyon adja:D:D
2009. dec. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sok a hasonlóság a saját sztorimmal. Mindenképp mondd meg neki, hogy te nem akarsz több lenni, mint a barátja. Ez így tisztességes.

20F

2009. dec. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

megmondod, hogy mit akarsz/nem akarsz.

ha esetleg erőszakosan nyomul, akkor le fog állni 1-2 héten belül, amennyiben kerülöd a társaságát, közömbös és semleges leszel vele.

hajrá;-)

2009. dec. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az én esetem teljesen ugyanez...volt. Hónapokig hajtotta, hogy többet szeretne, én folyton mondtam, hogy én viszont csak barátként tekintek rá. Egy idő után beletörődött, most barátnője van, nekem barátom, és ő az egyik legjobb haverom, akivel mindent megbeszélünk. Remélem, neked is sikerül hasonlóan alakítani a kapcsolatot. ;)
2009. dec. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Természetesen már megmondtam neki őszintén,hogy hogy érzek,tehát tudja,de elég rég beszéltünk erről.És most úgy érzem,megint próbálkozik,csak ezért kérdeztem. Köszi a válaszokat:)
2009. dec. 20. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!