Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ferfiak! Elso randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ferfiak! Elso randira ez milyen?

Figyelt kérdés

Ilyen szoknya, mint a kozepso csajon [link]

fekete top, ilyen cipo [link] ilyen kabattal , mint ami a bal oldali csajon van [link]


2014. ápr. 3. 14:50
 1/9 anonim válasza:
undorító
2014. ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha ez vagy te, akkor jó...
2014. ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

első randi szabálya:

- a ruha kényelmes legyen

- a ruha ne legyen új

- olyan ruha legyen amiben a lehető legjobban tudod érezni magad

ha ezek ebben megvannak, akkor hajrá.


És mit szólsz majd, ha a srác egy póló+farmer kombival megy?

Tudod már, hogy merre mentek? Mert ha meglepetés, akkor fel kell készülnöd mindenre, és őszintén, ebben a felszerelésben sok randi lehetőség kiesik.


(plusz picit merész a magas cipő és a szoknya, túl kihívó)

2014. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
undormány
2014. ápr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja, hogy szexpartnert keresel! Értem, akkor tökéletes, egyébként ocsmány.

1. kényelmetlen

2. k.rvás (randira mész, de mindenki téged fog bámulni - a másik félnek ez megalázó)

3. normális pasi - aki nem csak megdgni akar - kiakad az ilyen szerkótól


De te tudod.

2014. ápr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szoknya jó, a másik kettő nem igazán.
2014. ápr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Randira kiöltözni aztán mi??:)
2014. ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bírom,hogy az összes pasi GYIK-on olyan könnyen le k-z minden csajt, és mindegyikőtök úgy állítja be magát, mintha a valóságban is a nagyon szolid, nagyon visszafogott, csendes lányok jönnének be nektek. Akkor hogy lehet az, hogy mégis ezek a lányok küszködnek a pár találással, és nem azok, akik szoknyához vesznek fel magassarkút? Félre értés ne essek, én úgy gondolom, hogy az arany középút vagyok, mégis ha valamelyik irányba elmozdulok, akkor vagy észre se vesznek, vagy ribinek titulálnak. Szóval döntsétek már fiúk, hogy mi tetszik nektek, és ne itt osszátok az észt!


Kérdezőnek: én a cipőt lecserélném valami kényelmesebbre és szolidabbra, mert ki tudja, milyen progit csináltok, másrészt az ennyire durván magassarkú szerintem nadrághoz tud csinos lenni, szoknyához válassz, valami kevésbé magasat.


24/L

2014. ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem olyan ruhában jelenj meg, amiben általában is vagy, de legalábbis ne túlságosan másmilyenben. Fontos hogy lássa benned a nőt, de pasiként mondom, hogy az erotikus kisugárzás könnyen félrevezeti a férfiakat, és elterelheti a figyelmet a személyiségedről. Szóval ha kifejezetten szexi ruhát veszel fel, esetleg akkor is azt fogja érezni a pasi hogy összeilletek, ha valójában csak elveszi az eszét a látványod.
2014. ápr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!