Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a latexallergia? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a latexallergia? Nekem az lehet? Ha igen, mit tegyünk, ha nincs pénzünk fogamzásgátlóra? Van valami krém? 16/l

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valamivel több, mint egy hete feküdtem le először, most vesztettem el a szüzességemet. Kétszer is csináltuk aznap, viszont utána pár napon keresztül kellemetlenül viszkettem odalent és ki is száradt. Hétvégén utána ismét megtörtént ez-az, kevésbé ugyan, de megint viszketett és most újra. Ettől függetlenül első alkalommal viszketett legjobban. Honnan tudhatom, hogy latexallergiám van-e? És ha az van, mit tehetünk? Nincs annyi pénzünk, hogy akár fogamzásgátlót, akár latexmentes óvszert vegyünk. De szeretjük egymást, tehát továbbra is szeretnénk a szexuális életünket aktívvá tenni. Van esetleg valami krém rá?
2009. dec. 16. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre most mit mondjak? Allergia vizsgálat?
2009. dec. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Andrewka ***** válasza:

Esetleg tényleg allergiavizsgálat? Túl egyszerűnek tűnik igaz?

De ha viszketsz akkor lehet h valaki mástól hozzott neked ajándékot a pasid (lásd gomba)

2009. dec. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, de ez inkább egy frissen pácolt herpesz, vagy vmi hasonló nemi úton terjedő betegség...
2009. dec. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs. Gyakorlatilag kétféle megbízható fogamzásgátló van, a gumi és a gyógyszer. Van persze pesszárium, spirál, spermaölő krém, naptár módszer vagy megszakított szex, de ezeknek is megvannak a bajaik. A pesszárium ugyanúgy gumi (bár ezt inkább nőgyógyásztól kéne megtudni, lehet erre nem vagy allergiás), a spirált te nem kapod meg, túl kicsi vagy még, a sperma ölő krém, naptár módszer vagy a megszakításos nem 100%-os, akár akkor is teherbe eshetsz, ha mindet egyszerre használod.


Menj el nőgyógyászhoz. Ha valaki, ő tud segíteni. Egyáltalán nem biztos, hogy allergiás vagy ugyanis.

2009. dec. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de biztosan nem kaphattam el, hiszen éppen amiatt aggódom, hogy talán az óvszer miatt akadtak problémák, vagyis nem fertőződhettem meg. Tehát elég valószínű az allergia, nem?
2009. dec. 16. 22:24
 6/8 anonim ***** válasza:
attól hogy használtatok óvszert, simán el lehet kapni gombát vagy más fertőzést, mivel nem csak a pénisz felületén telepedhettek meg kórokozók, a here ugyanúgy érintkezik a nemi szerveddel, ergo megfertőződhettél...
2009. dec. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De ezt neki is érzékelnie kell, nem? Legalábbis nem tudunk ilyenről, hogy lenne bármilyen fertőzése. Vagy nem feltétlenül érzi?
2009. dec. 17. 20:45
 8/8 anonim válasza:

Próbáljatok ki latexmentes óvszert!

Pl.Durex Avanti, LifeStyles Skyn, Trojan Supra, Trojan Naturalamb, Sagami Original, Female Condom és így tovább...

2010. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!