Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nem sértés, ha azt mondom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem sértés, ha azt mondom egy lánynak, hogy szép, csinos?

Figyelt kérdés
Ebből az következik, hogy akár még szívesen le is feküdnék vele, nem?
2014. márc. 21. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

De sértés. Komolyan.



Megérett az emberiség a pusztulásra.

2014. márc. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szomszéd néni is szokta mondogatni, hogy csinos vagyok, mégse próbált még ágyba vinni. Nem, nem sértés, örülnek neki a lányok.
2014. márc. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem örülnek neki a lányok, ha mögöttes a szándék és egy ilyen tajparaszt mondja nekik.
2014. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anna0905 ***** válasza:
Az anyám és az apám meg a tanárok a suliban is mindig megdícsérnek. Nekem kifejezetten feldobná a napomat ha egy fiú azt mondja hogy csinos vagyok. Ja és a szüleim meg a tanárok sem akarnak ágyba vinni.
2014. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!