Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyennek találjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyennek találjátok az ilyesféle testalkatot?

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 16. 19:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Wow jöhet :D
2014. márc. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"nem. Személyiségre, humorra, viselkedésre."


Hát az tényleg nem látszik a képről.


De szerintem a személyiség sem ér sokat, ha nem vonzódsz az illetőhöz.



Egyébként azoktól akik azt mondták, hogy ez nem elég férfias, kérdezném: komolyan gondolják, vagy csak trollkodnak? Amúgy kíváncsi lennék, hogy az Ő párjuk, vagy ők maguk hogyan néznek ki.

2014. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Költőnő? ***** válasza:
azért nagyon fontos a személyiség, mert ha első pillantásra nem is (nyilván nem is lehetséges), később tehet vkit vonzóvá. Velem már esett meg ez. Elsőre nem találtam különösebben az esetemnek az illetőt, de ahogy megismertem, beleszerettem. 3 évig voltunk együtt.
2014. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
És Ő hogy nézett ki?
2014. márc. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, pont a zsánerem
2014. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Kicst langyi a fiú......
2014. márc. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!