Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti képesek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti képesek lennétek folyamatosan találkozóra hívni egy lányt csak a szex kedvéért?

Figyelt kérdés
Ha kb. csak szexet akartok egy lánytól, akkor képesek lennétek-e kitartóan találkozóra hívni őt, annak ellenére, hogy ő mindig kitér a válasz alól, vagy nem válaszol nektek arra a kérdésre, hogy lenne-e kedve összefutni veletek?
2014. márc. 11. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
hát sajnos elég sokan képesek bármit megtenni,hogy valakit ágyba vigyenek,aztán otthagyják a francba
2014. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A fiúk nagy százaléka csak szexre játszik,és mindent meg is tesz annak érdekében,hogy a kiszemeltjéről levarázsolja a bugyit.Eleinte kitartóan udvarol,egészen addig,míg meg nem kapja,amit akar.Nálam például volt olyan,hogy elég sokára adtam be a derekam,és mikor megtörtént,utána elég sokáig nem is érdekeltem az illetőt.Mondjuk annyira nem vettem a lelkemre,hiszen számítottam erre.Sajnos ez ilyen.
2014. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ha csak szexet akarok elmondom.Azután majd meglátjuk.Tudom,hogy néhányan ezért lepontoztok,de én inkább őszinte vagyok.
2014. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi ez az álszent duma? A csajok nem szeretnek dugni, vagy mi? A válaszolók úgy írják le a dolgot mintha olyan nagy áldozatok lennének :D
2014. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, akkor én biztos fordítva működöm. Mert akitől tényleg csak egy szexet akarok, semmi mást, mert amúgy nem érdekel, abba biztos nem fektetek annyi energiát, hogy elvigyem ide-oda, moziba, vacsorázni, stb.
2014. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És abban az esetben is folyamatosan próbálnátok-e találkozóra hívni a lányt, ha azzal virágnyelven fogalmazva közöltétek, hogy csak szexet akartok tőle, és ettől a lány nagyon megbántódott? Ebben az esetben akarnátok-e őt még tovább bántani azzal, hogy az ő szempontjából értelmetlen találkozókra hívjátok őt, vagy pedig lemondanátok róla, és nem keresnétek többé? Tehát csak a saját érdekeiteket néznétek (milyen jó lenne ezzel a hihetetlenül vonzó lánnyal lefeküdni), vagy pedig nem bántanátok őt tovább azzal, hogy ilyen célú találkákra invitáljátok őt?
2014. márc. 11. 20:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Akarnak ők is dugni, csak attól félnek, hogy ott lesznek hagyva utána. Azt nem szeretik a lányok.
2014. márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, de amúgy a 4-esnek igaza van, a nők tényleg mindig úgy állítják be, mintha ők csak adnának a szexbe, és nem kapnának semmit. Kb. meg ott ugyanúgy élvezik, de úgy csinálnak, mintha nagy kegyesen megajándékoznák a pasit.
2014. márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szergej55 ***** válasza:
Ennyit marhára nem érne az egész.
2014. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!