Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom rávenni a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom rávenni a barátomat, hogy próbáljuk ki 3-asban +1 fiúval?

Figyelt kérdés

2014. márc. 3. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Mekkora egy szakadt pi**a vagy...

Kib**sznalak a g**ibe a helyébeb...

2014. márc. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*helyében.
2014. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha ő egyáltalán nem vevő a dologra akkor sehogy. Fiúknál ez nem olyan egyszerű.

Talán úgy tudnád rávenni, hogy megígéred utána 2 lány felállásban is lesz.

2014. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
attol hogy ki akarok próbálni uj dolgokat, úgy hogy előtte megbeszélem a szerelmemmel nem vagyok az... Olyan nagy baj az, hogy valaki másra is vágyakozik??
2014. márc. 3. 18:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne ilyenben részt venni :-D
2014. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Eléggé baj, hogy a "szerelmed" helyett más faszát is akarod.
2014. márc. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A vicces, hogy ha +1 lánnyal akarnád, akkor mindenki adná az ötleteket, de nagyon keveseknek jutna eszébe leszólni érte.

Amúgy szerintem kérdezd meg, hogy benne lenne-e, mert ki szeretnéd próbálni, de ha nem akarja, akkor sem dől össze a világ, mert csak kíváncsiságból szeretnéd, nem másért, és továbbra is vele maradsz, hűségesen, ha nem akarja. Az én barátom így hozta fel a +1 lány felállást, és nem volt olyan sértő. Mondjuk el is fogadta a kiakadásom, de azóta már nem hozza fel a témát :D

2014. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, ha plusz egy lány lenne, akkor nem tartanának r*binek. Ami fura, mert szerintem ez a hármas dolog sehogy sem fér bele egy párkapcsolatba, ha a két fél szereti egymást. El lehet gondolkodni!
2014. márc. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj, csak gondolj bele! Ha igazán szeretsz valakit, nem osztozkodnál rajta. Neked hogy esne ha a barátod hozná fel hogy szeretné hármasban csinálni plusz egy lánnyal? Én biztos hogy hatalmasat csalódnék benne és többé már nem tudnék olyan szemmel ránézni, mint addig! Mindig gondold át a másik oldalról is a dolgokat mielőtt cselekszel!
2014. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Te most komolyan, sokat gondolkodtál ezen a kérdésen. Ha a barátod, és szereted akkor miért vágysz másra? Akkor az igazából nem is szerelem. Az, hogy mást is ki akarsz próbálni, vagyis más dolgokat, akkor a pasid iránti szerelem valós-e még? Vagy nem akarod dobni? És inkább igy azt akarod hogy 3-asban csináljátok? Te szeretnéd ha a pasid fel hozná ezt? Te szeretnél osztozkodni a pasiddal? Szerintem neked sem esne jól, ahogy az előző válaszoló is mondta, hogy a pasid fel hozza azt a kérdést, hogy akkor még csináljátok 2 lánnyal? Szerintem nagy hülyeségre próbálod rá venni azt a pasit. Bár, oké ha a pasi is olyan "semmi eszű" már bocsi, akkor lehet ő is benne van, de kétlem hogy olyan lenne..
2014. ápr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!