Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas és vékony fiúk nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas és vékony fiúk nem tetszenek a lányoknak?

Figyelt kérdés
193cm/78kg
2014. febr. 17. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy ez így nem mond senkinek semmit:) Szerintem sokan szeretik a magas fiúkat:)
2014. febr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem például kifejezetten tetszenek. :) 26/N
2014. febr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenki mast szeret, ezert biztos, hogy van(ak) olyan(ok) is aki(k) a magas, vékony fiúkat szeretik. :)
2014. febr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenki mast szeret, ezert biztos, hogy van(ak) olyan(ok) is aki(k) a magas, vékony fiúkat szereti(k). :)
2014. febr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igen,mindenki ezt mondja :D

"tuti vannak olyan lányok,akik az ilyen alkatot szeretik"

ezerszer hallottam már ezt a szöveget,azt pedig sosem,hogy "igen,nekem bejönnek"...

2014. febr. 17. 13:47
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik!
2014. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még így is ezerszer jobb helyzetben vagy, mint én törpe és dagadt férfiként.
2014. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kétlem hogy a magasságoddal van a baj, a vékonyságon meg lehet segíteni edzéssel. Ugyan ez a kövéreknél is. És senki ne mondja hogy nincs pénze olyan étrendre meg kondira, énis itthon edzek, és lehet időigényesebb de eredménye van. Aki meg meg se próbálja az ne panaszkodjon.
2014. febr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszenek csak az nem mindegy milyen arc társul ezekhez a paraméterekhez... mert az a döntő szerintem, lehet akármilyen teste ha a fejére nem bírok ránézni nem bírom megcsókolni stb. akkor nem fog tetszeni szóval ne ezen aggódj.., meg egyébként mindenkinek más tetszik de tényleg.
2014. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!