Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nagy mellei vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nagy mellei vannak azok elégedettek?

Figyelt kérdés

Sok kérdést olvasok arról,hogy a kis mellű lányok/nők mennyire gátlásosak,és zavarja őket.

Engem a természet nagy mellekkel áldott meg(95/C),és én mindig azt hittem,hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen,gátlásos,hiszen mindig hátránynak éreztem a nagy melleket..Volt olyan barátom aki megmondta őszintén,hogy a melleim miatt udvarolt nekem..Az első munkahelyemnél a főnököm behívott az irodájába,és azt mondta ha a szeretője leszek(18 éves voltam)felemeli a béremet!

Mindig is gátlásos voltam,és mai napig nagyon szégyenlős.Soha nem öltözködtem kihívóan,de bármit tettem,vagy hordtam a melleim képbe voltak.

Kérdezem a hasonló lányoktól/Nőktől.Ti nektek is hátrány volt a nagy mell?Én mindig kis melleket szerettem volna..Csak én panaszkodom ez miatt?

Köszönöm az értelmes válaszokat.

30/N


2009. dec. 8. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem azóta lett nagy mellem, mióta megszületett a fiam (75B-ből 95C) és én imádom - szerintem a 95C még nem esik bele a túl nagy kategóriába

előtte is ki voltam békülve a melleimmel, de most valahogy jobban érzem magam a bőrömben, és a férjemnek is nagyon tetszik

2009. dec. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem 95 C a mellem, és nagyon szeretem, hogy ekkora! :)
2009. dec. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, miért nevezed nagynak a "C" méretet.

Akkor mi a közepes?


A NAGY mell "E"-nél kezdődik. A tiéd a közepes.

Amúgy meg tényleg sok nő, akinek nagyobb melle van, kisebbet szeretne.

2009. dec. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem egy barátnőm még le is szedetett a melleiből, mert annyira zavarták a nagy mellek.
2009. dec. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Engem annyira nem zavar,hogy nagy,bár azért a 75 C még inkább közepes kategória.Csak két dolog van,amit utálok: először is,hogy megereszkednek,és ennek most is van már jele sajnos,másodszor meg,hogy a legtöbb férfi pusztán szextárgyként kezel.Mondjuk nekem nem voltak még ilyen durva sztorijaim,mint a Kérdezőnek! Azért mondjuk az sokszor kibukott,hogy a pasi miért udvarolgat nekem,és az mindig a testem volt,különös tekintettel a mellemre.Ez van,azt sajnos el kell fogadnunk.
2009. dec. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Enyémek a térdemig lógnak. az nagynak számít?
2009. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Nagynak hát,de nézd már a jó oldalát: nyugodtan a derekadra kötheted őket,fonhatsz belőlük kalácsot,ilyesmik.Na húzz innen,ha nem bírsz értelmes választ írni!
2009. dec. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kis mell, nagy mell mindegyik lehet szep...sztem nem a meret a lenyeg, hanem h h van talalva...:-)

22L

2009. dec. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Számítás alapján 65F de olyat nem találok, engem csak ez zavar h nincs jo melltartóm, mell alatt nagy rám, a kosár meg kicsi. A barátom teljesen oda van h ekkora, nekem rettenetesen fáj a hátam :(
2010. szept. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!