Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
szedek fogamzásgátlót ( deciora ) és a menstruációm 4. napján együtt voltam a párommal óvszer nélkül. lehet valami belőle?

2014. febr. 8. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
nem, ha rendesen szeded
2014. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kamu kérdezők képesek információgyűjtésre is hogy jobban átverjék a többieket,hihetetlen...


meglátszik hogy nincs suli 2 napig!

2014. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kár, hogy a fogamzásgátló felírását nem intelligenciaszinthez kötik. Kérdező, minek szexelsz, ha ennyi agyad van csak? Ezt teljesen komolyan kérdezem, nem akarlak megsérteni, csak nagyon kíváncsi vagyok.
2014. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ó már ne is haragudj, de ha nem a kérdésemre válaszolsz akkor minek írkálsz ide?

egyébként meg megvagyok ijedve most először mentek el bennem. és a gyógyszert is néha később szedtem be.

na, kaphatok értelmes választ is?

2014. febr. 8. 17:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt az egyet nem értem, nem csak nálad, másnál is, hogy miért hiszitek azt, hogy a tabletta vagy a gumi önmagában nem véd? Azok nem véletlenül lettek kitalálva, lényegük hogy teljesen élvezhetővé tegyék az együttlétet (magyarul beléd élvezhet a fiú), és e kettőt fölösleges együtt használni, pláne megszakítással.

A tablettát viszont jobb lenne ha rendszeresen szednéd

2014. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
most köztes vérzésem van. pár napja pedig sárgás váladék távozik belőlem. most akkor ez mi?
2014. febr. 20. 09:18
 7/8 anonim ***** válasza:
kicsi csillagom, nem vagyunk hobbinőgyógyászok, tessék szépen orvoshoz menni, ha valami panaszod van.
2014. febr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor minek írsz ide kicsi csillag?!

Ez nem azért van, hogy te itt tedd magadat, hogy mekkora menő vagy. Nem vetted még észre, hogy nem véletlen van ez az oldal és külön kategória az ilyen fajta kérdéseknek? Ha te nem akarsz elmenni orvoshoz mert félsz, akkor te is biztos másokhoz fordusz segítségért. Én is azt tettem, csak én nem tudok senkihez fordulni. De a válaszodat nézve te sem, mert biztos valami elcseszett életed lehet ha ide kommentelgetsz ilyen "hasznos" tanácsokat. Biztos lenne jobb dolgod is szerintem.:)

Nem itt kell menőnek lenni és nem ilyen kommentekkel. Az ilyenfajta segítségekre senkinek sincs szüksége. Gratulálok, hogy ilyen jó és segítőkész ember vagy.:)

2014. okt. 1. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!