Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelenthet!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelenthet! (? )

Figyelt kérdés

Úgy érzem mintha bejönnék egyik barátnőmnek. Ha meglát vagy elsétál mellettem folyton tök édesen nézz és mosolyog rám. Mindig úgy hív, hogy szívem vagy életem.

Tudom ez dög kevés amit leírtam, meg lehet nem is jelent semmit. A csajsziról annyit, hogy nincs senkije és szüleivel él. S a hüvelykujján pedig ott van a gyűrű.. szóba jöhet az esetleg, hogy leszbikus?


XX/l



2014. febr. 5. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
attól még nem biztos...amúgy mi hír Rómában?
2014. febr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle. Vagy figyeld meg h mást is így szólít-e.
2014. febr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kérdés hogy te vagy e a lezbi.
2014. febr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én igen az vagyok...


Jaahj első.. ez jó volt!! Jót kacagtam rajta!! kösszi ;) :)

2014. febr. 6. 08:40
 5/8 anonim válasza:
Figyelj a jelekre (pl.:érintések,rfinált mosoly,célozgatás) de amit így most leírtál szerintem bejöhetsz neki:) ott a gyűrű az ujján szerintem van olyan inteligens hogy nem viccből hordja ott:)
2014. febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
beszélgess vele a pasikról, szekszről, puhatolózd ki, mit szól a lány-lány témához. Mert ha ott a hajlam, van esély. rólad tudja?
2014. febr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudja rólam.. max sejtheti.. mert mindig a nyomába vagyok.. hjaj nem tudom
2014. febr. 6. 21:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg csak annyit tudok ajánlani, hogy puhatolózz... hozd szóba, hogy egy ismerősödről kiderült, hogy leszbi, nem is látszódott rajta, tök meglepett a téma... nézd a reakcióját. Esetleg mond poénból, hogy eleged van a pasikból, inkább leszbi leszel... az ilyeneket mindig követi valami reakció, amiből tovább lehet vinni a dolgot

;)

2014. febr. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!