Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiknek lehet jó csajuk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiknek lehet jó csajuk?

Figyelt kérdés

nekem azt mondták jó csajról ne is álmodjak max átlagosról

mindig dagadt csajoknak tetszettem ,de láttam drogos csúnya gyerekeket szép csajokkal nekik lehet persze de nekem nem

kiknek lehet jó csajuk

(személy szerint nem hiszem hogy csaka kinézet számitana ebben)



2014. febr. 5. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Annak lehhet jo csaja aki az en baratom :D
2014. febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem lehet jó csajom.
2014. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem.
2014. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden nő ízlése más!


Lehet az, akit más rondának tart, valakinek ő álmai hercege... és ez fordítva is igaz!


Na meg nagyon sokat számítanak egyéb tulajdonságok is. A külső csak egy a sok közül...

2014. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Neked is lehet, csak olyat válassz, aki szerinted jól néz ki. Ha neked tetszik, akkor mindenki más véleménye le van tojva. Néha attól is jó csaj lesz valaki, ha van valakije, mert ez neki is önbizalmat ad. Másképpen fog öltözködni és másképp tekint a világra. Nézd meg jobban a csúnya gyerekeket, hogy biztosan olyan jó nőkkel járnak? Vagy csak jó az alakjuk és kisugárzásuk és attól szépek neked?

És szépek is, vagy csak menő csajok? Magadra hallgass és ne másokra irigykedj, akkor jobban jársz!


44/F

2014. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!