Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, akivel beszélgete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akivel beszélgetek itt az oldalon, és az utóbbi időben teljesen megváltozott, követelőző, meg nagyon rámenős lett, és képeket kár a lábfejemről. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Eleinte kedves volt, mesélte hogy nemrég szakított a jegyesével (2 év után) nagyon kivan ettől (meg is sajnáltam), és hogy az extrém kicsi intim mérete miatt nem volt elég mersze kezdeményezni az idők folyamán, ezért még mindig szűz..26 évesen is..

Megkedveltem mert szépeket írt nekem, kedves is volt, de az utóbbi időben teljesen megváltozott,agresszív lett, mert én nem küldtem neki képet a lábfejemről..

És a legdurvább, hogy szerintem skizofrén..:(

Szerintetek hagyjam, és ne foglalkozzak vele?

Vagy esetleg van még remény hogy helyre jöhet ez az egész?


2014. febr. 4. 00:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez egy gyökér.. Ilyen mellett nagyon keserű életed lenne.
2014. febr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!