Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Téma a csajok) Én nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Téma a csajok) Én nem tudom miért, de már igazából ötletem sincs. Szerintetek mégis miért?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ronda(de egy modell se), állítólag nagyon jó humorérzékem van, nem cigizem, heti 1-2 üveg sörnél, vagy 1-2 pohár bórnál többet nem iszom. Bárba is heti 1-2 alkalommal megyek, diszkóba egyáltalán nem járok. Pénzem van, jól öltözködöm(a seggem után a stílusom dicsérik legtöbbször), mégis mi a fenéért csak a diszkós "ribik" találnak meg, akiknek 2 hetente új palijuk van ?

Rendes csajok nem próbálkoznak nálam, én viszont próbálkozom náluk, de azok 1-2 lekoptatnak.


Mi a francért ? Már kicsit frusztrál... lassan belefáradok a csajozásba. Nem igaz, hogy exem óta nem bírok egy értelmes csajt fogni...


2014. jan. 31. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj finoman közeledni.Először csak barátkozni,ne egyből ráhajtani a lányra...ez engem is elriasztana picit...a nyomulás nem jó dolog.Csak óvatosan,finoman,kedvesen,türelmesen!!!:)

Remélem összejön

2014. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A barátkozást nem tartom jó ötletnek :) Félek a barátzónától. Igazából első beszélgetés csak ami barátilag zajlik. Másodiknál már igyekszem egyértelműen jelezni, hogy nem barátot keresek.

(Egyszer már kipróbáltam a barátkozást, 3 hétig voltunk "barátok", aztán ott is ragadtam, mivel a csaj összejött egy másik pasival. Nem szeretnék még egyszer töketlenségen elsiklani.)

2014. jan. 31. 18:37
 3/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. jan. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Először is bor, simán, ékezet nélkül.

Másodszor rémlik,h nem minden a külső?

Plusz kit érdekel,h van-e pénzed?? Ettől még felszedhetnél egy normális lányt, csak valami probléma lehet a belsőddel... A lényeg,h ne görcsölj rá! Engedd el~, majd kialakul.

2014. jan. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:

Bórt ne igyál...

A bor viszont mértékkel egészséges is lehet

2014. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#3: 20-as éveim legelején vagyok :D


#4: hát az ismerkedés elején(első 2-3 beszélgetés) mivel a belsőm egyáltalán nem ismerik, egyebet nem tudnak értékelni, csak a külsőm, stílusom, és az anyagi helyzetem.

2014. jan. 31. 18:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen rosszul állsz a helyzethez, az ismerkedés elején inkább a kisugárzás számít, mennyire vagy intelligens, figyelmes,stb... a külső is fontos persze,de az anyagi helyzeted egyáltalán nem. /4es voltam/
2014. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!