Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha interneten keresztül megismerkedsz valakivel, valóban lehetsz szerelmes az illetőbe? Hiszen sosem láttad, sosem találkoztatok. Tapasztalatok, vélemények erről?
2014. jan. 28. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem, nem lehetsz, mert teljesen más ember. :(
2014. jan. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már itt mindenkibe szerelmes vagyok.
2014. jan. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha a kérdést úgy kell értelmezni, hogy interneten keresztül beleszerethetsz-e valakibe, akkor azt a választ tudom adni, hogy óvatosan, nehogy csak egy lefestett képhez fűzzenek komoly érzelmek.


Viszont csak amiatt, mert valakit interneten keresztül ismersz meg, attól még irl egyáltalán nem kizárt, hogy tényleg az ő személyébe szeretsz bele.

2014. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
A túlzásba vitt magány miatt elhiheted. De a szerelem sem más, mint illúzió felhalmozás egy adott paraszttal - jobb esetben a másik nemből - kapcsolatban.
2014. jan. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is beléd második. :-DDD
2014. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is voltam már szerelmes olyanokba, akiket csak neten ismertem
2014. jan. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerelmes még nem voltam de volt már, hogy beleszerettem valakibe akit csak neten ismertem.
2014. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én is voltam így és eléggé belezúgtam :/

Nagyon sokáig beszéltünk később élőbe is találkoztunk......mostmár egyszerűen imádom *-* :3

2014. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!