Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom folyton azon aggódik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom folyton azon aggódik hogy nem elég jó nekem, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Nincs önbizalma, meg van róla győződve hogy nekem a szex nem jó vele, mert hogy "kicsi".

Én őszintén azt gondolom hogy ez butaság, méretre is tökéletes, meg nagyon is élvezem, és ezt közben is szerintem mutatom, meg amúgy is mondom neki.

Mi mást tehetnék érte? Szeretném ha nem félne ettől. Hogy győzzem meg?


2014. jan. 19. 18:20
 1/8 anonim válasza:
Nyugtasd meg.És mond neki sokszor hogy szereted meg nem kell bizonytalannak lenned.Így szeretlek ahogy vagy.Egy idő után lesz majd önbizalma.Csak sokszor ölelgessétek egymást.Majd belátja mert majd látni fogja hogy szeretted.
2014. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Pofozd fel, aztán vedd a kezed közé az arcoskáját és úgy jó két centiről üvölts rá, hogy "JÓ vagy nekem, b'szod, fogd már fel! Nem hiába válaszottalak, te sügér!"
2014. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Irtózom az ilyen pasiktól. Fogalmam sincs, én kb. rászólnék hogy ne rinyáljon, ha ennyire nem bízik bennem, ne legyen velem. De komolyan, menthetetlen....

Adj egy nagy adag fejmosást neki, hogy most akkor hisz neked, vagy nem hisz neked?

2014. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ennyi a válasz rá.
2014. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos ,h ez ettől van.Lehet csak ezen a témán keresztül vezeti le ,h mit tudom én kirúgták az állásóból ,megalázták vagy valami amitől kasztrálva érzi magát ,esetleg az előző barátnőjének voltak ilyen gondjai stb stb

Mondjuk lehet tévedek

2014. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szergej55 ***** válasza:
Zavard el, oszt' legyen akkor igaza.
2014. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem fogom bántani kapott már elég sok sz.rt mielőtt megismerkedtünk, nem poénból nincs önbizalma..
2014. jan. 19. 18:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak minden szex után ugyanez a butaság jár az eszében, hogy "kicsi", meg stb. Hülyeség. Én azzal szoktam lelőni ilyenkor, hogy ha kicsi lenne, akkor nem élveznék el-és azt nagyon is jól tudja, hogy elélvezek vele. És amikor/ha folytatja, akkor rászólok, hogy a nyafogása és saját magában való kételkedése miatt elveszít minden vonzerőt, merthogy egy igazi férfi ilyesmin nem parázik. Ez általában bejön.
2014. jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!