Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így romantikus?

Figyelt kérdés

Megakarom kérni a barátnőm kezét.

Gondoltam, hogy tudtán kívül elviszem Bécsbe. Elsőnek Schönbrunn parkjába. Sétálunk, meg a kastélyt megnéznénk.Vennék neki virágot, majd elvinnünk vacsorázni. Elvinném a Kuffner csillagvizsgálóba, néznénk a csillagokat. Megkérném, hogy forduljon hátra, letérdelnék, mondanám forduljon vissza, és ott megkérném a kezét. Valentin napon akarom, mert régebben mesélte, hogy Valentinkor akarja.


Jó így vagy változtassak? Elég kreatív így?

Még vettem szép köves eljegyzési gyűrűt.


2014. jan. 17. 14:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,jó ez így.:) Remélem tetszeni fog neki.
2014. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
ne hallgas senkire csak irigykednek!sok szerencset!
2014. jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Az út az úgy lesz, hogy meglepetés az, hogy hová megyünk.

Szerencsémre imádom autózni, a másik szerencse, hogy közel lakunk a határhoz és az autóúthoz is.

A városban kocsival mennénk ide-oda.

Egész délutánon és estés program. Aztán meg sportol, tehát talán nem fárad el(annyira). Sz elérésében meg amúgy is lesz két órás pihenő(mindig sokáig eszünk).De majd próbálok nyugisabban körbe járni a parkot, meg a kastélyt.

Köszi a jó kívánságokat! :)

2014. jan. 17. 15:31
 14/19 anonim ***** válasza:
Ez egyéniségfüggő, de én nekem példásul nagyon tetszik.
2014. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

* étterembe érve

Valahogy összeszerkesztettem

2014. jan. 17. 15:33
 16/19 anonim ***** válasza:
Túl nyálas.
2014. jan. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszene, egyrészt mert nagyon szeretem Schönbrunnt, másrészt imádom a csillagokat nézni és tetszene, ha egy ilyen jellegű lánykérésben lenne részem.
2014. jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Kifejtenéd, miért is nyálas?Minden véleményt meghallgatok, ebben az esetben olvasok.


Utolsó: Ismerem a páromat és ő is szereti a csillagokat. A program körülbelül ez lesz, talán egy-két apró dolgon változtatok.

2014. jan. 18. 20:36
 19/19 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a negatív kommenteket, pláne az akárhányast aki azt írta hogy nyálas.

Nagyon szép terv, csak ügyesen csináld, hogy jól összejöjjön és beleférjen amit szeretnél.

Abszolút kreatív vagy, jó lenne ha férfitársaimnál alapvető lenne hogy így kitesznek magukért. Őszintén kívánok sok sikert hozzá!

2014. jan. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!