Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki adjon tanácsot legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki adjon tanácsot legyen szíves mert már nem tudom mit csináljak. (? ) egy csaj zsarol hogy ha nem jövök össze vele akkor öngyi lesz.

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,és egy 14 éves lány belém van habarodva de kizárt hogy összejöjjek vele bizonyos okok miatt... (kezdjük azzal,hogy kb 200 km van közöttünk 1x találkoztunk csak) És ma kiugrott 1 autó elé most korházban van és onnan is löki itt nekem a hülyeséget hogy úgyis megöli magát..... mit mondjak neki? vagy csak sza__am le úgyse teszi meg azt kész?
2014. jan. 11. 22:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is hasonló szituban voltam nemrég, csak én vagyok a csaj. A srác írogatta hogy megöli magát meg ilyenek, en vagyok élete szerelme. (Soha nem beszéltünk) meg a haverjait is rám küldte hogy en leszek a hibás stbstb.. nem foglalkoztam vele, nem írtam vissza, 2-3 hónap utan leakadt rolam, de azért eléggé izgultam neha h "él -e" hülye gyerekes agyuk...az van
2014. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is értesítsd a szüleit. Ha tényleg ilyen elmebeteg, odafigyelnek rá, ha szórakozik veled, megmossák a fejét.
2014. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát én nem tudom milyen szülei vannak,de valami elmebajos egy családja van az is biztos,ezért ő se 100-as. A bátyjával beszéltem,ő is mondta,hogy ott van,szóval talán ez igaz (bár az is lehet,hogy cinkosa az sincs kizárva...) Amúgy az egyik haveromnak volt a csaja,de a tag ordítva elmenekült előle annyira eszement dolgai vannak,és rám sózta... azóta engem zaklat,mivel már egyszer látott is be is jövök neki.És már azt is a fejemhez vágta,hogy azért lett vége mert engem megismert és belém szeretett. Tehát összefüggéstelen baromságokat hadovál össze-vissza.. mondtam hogy barátok lehetünk de akkor azt mondta,hogy forduljak fel.
2014. jan. 11. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!