Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknál a "lehet" és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál a "lehet" és a "majd meglátjuk" az egyenlő a "nem"-mel?

Figyelt kérdés
Szerintetek?
2009. nov. 30. 22:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%
Ezek nálam is a nemet jelentik általában:D
2009. dec. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos nem könyörögnék senkinek. Majd éveket várat meg gondolkozik aztán egy diszkóba a kiéhezettségtől összefekszik valami cukcsifiúval a kocsiba. Hát kösz nem.
2009. dec. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
45%

"A lányoknál a "lehet" és a "majd meglátjuk" az egyenlő a "nem"-mel?"


Sem a nemmel, sem az igennel nem egyenlő. Általában a lányoknál az a helyzet, hogy amit mondanak, az alapvetően nem jelent semmit. A viselkedésükből derül ki, hogy azt jelenti, amit mondanak, vagy éppen az ellenkezőjét, vagy valamit a kettő között.


"Igazából ott merült fel a kérdés, hogy 4 hónapja már együtt vagyunk a barátnőmmel, és már nagyon tervezgetjük a szeretkezést, és kérdeztem, hogy akkor téli szünet megfelel? Erre: majd meglátjuk, lehet:D"


Konkrétan itt az történik, hogy nem a meglátjuk és a lehet a fontos, hanem az, hogy 4 hónapja nem történik semmi, csak "tervezgettek". Ez pedig azt jelenti, hogy NEM. Talán még van egy kis esélyed ezt átváltoztatni IGEN-né. Ha már IGEN, azt észre fogod venni (éppen szeretkeztek). Hogy mi kell ehhez, az a konkrét esettől függ. Különben sosem értettem, egyesek miért nevezik a barátnőjüknek azt a nőt, akivel nem tudnak lefeküdni. Milyen értelemben vannak vele "együtt"?

2009. dec. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
De béna vagy.... Nem tudtad, hogy előbb időpontot kell kérned, be kell jelentkezned.... Nem lehet csak úgy megdugni.....
2009. dec. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy jól becsomagolt nem. Ha már gondolkodni kell rajta, abból jó nem sül ki.
2009. dec. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazból az utolsó három nem jogos. Egyrészt, a szeretkezésen kívűl rengeteg dolog van, lásd petting. Másrészt fel kell erre készülni, és ezt jó megbeszélni, mert egy jó kapcsolatban a pár megbeszéli a dolgokat szerintem, és szoktunk erről beszélgetni. Köszi
2009. dec. 1. 20:43
 17/17 anonim ***** válasza:

"Igazból az utolsó három nem jogos. Egyrészt, a szeretkezésen kívűl rengeteg dolog van, lásd petting."


A petting szerinted már fél szeretkezés? Vagy negyed? Most akkor elárulom, mennyi: NULLA.


"Másrészt fel kell erre készülni, és ezt jó megbeszélni, mert egy jó kapcsolatban a pár megbeszéli a dolgokat szerintem, és szoktunk erről beszélgetni."


Beszélgetni nem tilos, csak köze nincs ahhoz, ami a valóságban történik / történni fog. A nővel kell beszélgetni, mert imádnak dumálni, a tettek azonban egy teljesen más téma, mint a szavak. Feküdjetek le egymással, utána ráértek "megbeszélni" meg "felkészülni".

2009. dec. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!