Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hány fiúból hányat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hány fiúból hányat utasítotok vissza úgy nagy átlagban?

Figyelt kérdés

igazából az érdekelne, hogy ha odamegy vki hozzátok, aki elszeretne hívni vhova, hányból hánynak mondjátok azt, hogy bocs, de nem...


saját példátokra lennék kíváncsi:)


2009. nov. 30. 00:25
1 2
 1/14 anonim válasza:
70%
1 randiba nem halok bele de nagyon válogatok azért mert én ha már randizok valakivel az olyan aki esélyes partner lehet. neten is szívesen ismerkedek, valakivel eljutunk oda hogy élőben is találkozunk, valakivel nem. mondjuk azért a 60-70%át biztos hogy vissza szoktam utasítani. de teljesen pasitól függ a dolog, aki nagyon nem tetszik próbálom kerülni.
2009. nov. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
hát ha kicsit is szimpatikus és nem untat a dumájával akkor elfogadom a meghívást.szeretek beszélgetni és ha tudok is miről trécselni vele akkor az nagyon jó...de persze volt már nem is egy olyan hogy nem volt szimpi már látásra sem ezért nem fogadtam el a meghívását, határozottan kell olyankor mondai hogy nem nem pedig vigyorogva és kedvesen mert az nem hazsnál legalábbis nálam nem mert azt hiszi hogy csak kéretem magam. 19/L
2009. nov. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Elég sokat, 10-ből 9-t biztos. Nagyon válogatós vagyok és ez nem azt jelenti, hogy külsőre megyek, hanem hogyha rögtön megfog valami a pasiban, csak akkor lehet szó randiról.

23 N

2009. nov. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Én srác vagyok. Kb. minden 20. leszólított csajjal smárolok átlagban. A maradék 19-ből 15 szóba sem áll velem, további 4-el pedig csak beszélek, de 15 percen belül sehova sem lyukadunk ki.
2009. nov. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
én eddig minden utcán odajövősnek aztmondtam h bocs, de nem. nemtom, nekem nemszimpi az utcás ismerkedés. mindig olyan félénkek és bizonytalanok, és énazt nagyon nembírom. de a túl magabiztos-nagymenőket sem.
2009. nov. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Legalább veszik a fáradtságot és legyőzik a félelmüket. Ekkora mocsok ez a Magyarország. Bezzeg egy normális országban mondjuk Olaszban rögtön tetszene.
2009. nov. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

Iszonyú válogatós vagyok... Például nálam rövid hajú pasik szóba sem jöhetnek (nagyon ritka a kivétel), mert fontos, hogy megfogjon a külseje és a személyisége is. A rövid haj egész egyszerűen jellegtelen. Képzeljék el a férfiak, milyen lenne, ha 10ből 9 lánynak kleopátra frizurája lenne. ROHADT UNALMAS. Szóval nekem is kell az a plusz érzés, amit valamelyik másik kommentelő is említett, és ezt bizony elsősorban a külső adja meg két ember találkozásánál.


Szóval azt mondanám, hogy 50ből mondjuk 46ot tuti visszautasítok átlagosan.

2009. nov. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja és 20/L
2009. nov. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
12:21 Én bírnám, ha minden csajnak Kleopátra frizurája lenne, csak jól nézzen ki.
2009. nov. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%

ha csak úgy odamegy, 10ből 10et. nem vagyok híve az ilyen ismerkedésnek.

én is nagyon válogatós vagyok, nagyon sokat számít a személyisége, amit csak hosszabb ismeretség alatt lehet megismerni. a külsőt illetően is elég finnyás vagyok, hosszú haj alap. egy kezemen meg tudom számolni, eddigi életem során hány ember tetszett meg. 20/L

2009. nov. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!