Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek minden esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minden esetben igaz, hogy aki nem keres, annak tényleg nem is hiányzom?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 01:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem. oka is lehet.
2014. jan. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül.


Ha te keresed elégszer, akkor az lehet, neki is elég. Ha te nem keresed és még úgy sem keres, akkor az valóban gond.

2014. jan. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem minden esetben.
2014. jan. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
VAGY! Ő próbált keresni téged, de akkor nem érdekelt, mióta meg nem keres, már érdekel.
2014. jan. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudod, egyenjogúság van.

Te kerested őt?

2014. jan. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, vannak akik szeretnek ezzel játszmázni, hogy direkt nem keresik a másikat és várják, hogy ennek mi lesz a hatása, pl hogy akkor a másik keresi-e majd őket.

Viszont, ha valakik hosszútávon nem keresik egymást, akkor tuti nem hiányozhatnak egymásnak olyan nagyon... vagy ha mégis, csak büszkeségből nem ők akarnak lenni az a fél, aki keresi a másikat, hát... ott már szintén baj van szerintem.

Én például sose keresem azt, aki érdekel, csak ha már tényleg elmélyült a kapcsolat, ami ugye hónapok kérdése... és attól még kegyetlen módon hiányzik, csak addig alapvetően eléggé bizalmatlan vagyok, és nem akarok nagyon rajongónak tűnni vagy fene tudja... de ebből még szerencsére nem volt problémám.

2014. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!