Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a legjobb barátnőm bátyjával. Elmondjam neki? 16L

Figyelt kérdés

A barátnőméknél volt a szilveszteri buli, én felmentem az emeletre telefonálni, és ott találkoztam a bátyjával, akivel már régóta flörtölünk és hát megtörtént...

Szerintetek elmondjam a barátnőmnek?

16L



2014. jan. 6. 00:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne - ezt inkább a bátynak kéne elmondania.
2014. jan. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha a legjobb barátnőd, és tényleg nagyon jóban vagytok, akkor IGEN! És ha nem haragszik meg akkor talán még össze is jöhetsz a bátyjával!
2014. jan. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én barátnőm lennél és az én bátyómmal feküdtél volna le... nagyon nem izgatna :) Te ismered a barátnőd.. te tudod, hogy hogy reagálhat erre.
2014. jan. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ha elmondja...

A másik, hogy nem ilyen középsulis öribari-sosehari barátság, hanem a szüleink is jóban vannak, együtt járunk nyaralni,satöbbi...

2014. jan. 6. 00:45
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszéltük, hogy nem mondjuk el senkinek, akkor most miért kell itt problémáznod??
2014. jan. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Szerintem is elmondom neki...bár nem akarok vele összejönni.

2014. jan. 6. 00:46
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy gondoltad ez?

Miért pont a bátyámmal?

Te nem vagy normális..

Ennyit a barátságunkról!

2014. jan. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
ribiiii
2014. jan. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám el, de ismerem a 16éves lányokat, úgyse tudtok titkokat tartani.
2014. jan. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
feküggyé má le velem is édesszivem!
2014. jan. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!