Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok képet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok képet vagy üzenetet küldeni egy magyar sztárnak?

Figyelt kérdés
én igazából rajongó levélre gondoltam ,de láttam már olyan videót is amelyben a sztárok megköszönik a képeket amiket küldtek neki a rajongói !!!! és nem tudom hogyan tudhatnák képet küldeni!!!(Patocska Olivérnek szeretnék írni a ByTheWay egyik tagjának) esetleg ha tudnátok elérhetőségeket írni azt nagyon megköszönném!! :) :)
2014. jan. 3. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Mi az a bytheway valami csirketáp?
2014. jan. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom a halaknak beetető.
2014. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Galambposta :-)
2014. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én úgy tudom a halaknak beetető.
2014. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hu de ronda egy valaki az a Patocska Olivér.
2014. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
miazistenfasza köz 234
2014. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dwight Schrute ***** válasza:
a kategóriaválasztás miatt sok troll lesz itt, és emiatt ne is legyél ideges
2014. jan. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Facebookon tudsz nekik uzenni :)
2014. jan. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jesus krisztus, akkor te is itt csápoltál és miattad nem tudtunk aludni a corvinnál.. mert meg kell őrülni egy nyomi csapatért és nem kell hagyni aludni a jó népet? a mécsesből kirakott szívtől meg egyenesen hánytam.. vedd fel facen.. nem akkora sztár, hogy ne legyen neki...
2014. jan. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!