Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hendikeppel ismerkedni lányokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hendikeppel ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés

Milyen tippeket tanácsokat tudnátok adni nekem, ami alapján sikeresebb lennék társkeresésben? Személyesen elég problémás a helyzet mivel balszerencsémre elég nagy hátrányomra szolgál az a tény, hogy egy csúnya emberként jöttem-e világra. Kerüljük a félreértéseket melyek azt a következtetéseket vonják le maguk után miszerint önbizalomhiányos lennék. Én magam nem tartom csúnyának se rondának, elégedett is vagyok a külsőmmel és el is fogadom magam ilyennek ámbár sajnos ezzel csak én vagyok így. Jó lenne egyenlő eséllyel indulni afelé, hogy bebizonyítsam én sem vagyok kevesebb mint ember a külsőm ellenére de sajnos nem sűrűn tudom ezt bebizonyítani. Persze eltudom fogadni a tényt, hogy a külső igenis egy fontos tényező a lányok szempontjából viszont fel nem fogom adni semmiképp a reményt.


Gondoltam kiírok ide egy ilyen kérdést, hátha vannak rajtam kívül olyan személyek akik tudnak boldogulni hasonló "problémák" ellenére is és esetleg segítenek nekem.:) 22\F



2013. dec. 28. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak bátorításként!


Bementem múltkor egy fodrászhoz hajvágásra. Sajnos az elmúlt egy-két évben megindult egy gyenge kopaszodás a homlokomtól hátrafelé. Megkérdeztem a fodrászt (kb.30-35 éves srác), hogy mennyire jelent hátrányt egy kopasz fej látványa a lányoknál? Mert én úgy látom, hogy manapság a sűrű haj a divat a férfiaknál is. És val.szeg azért mert ezt csípik a csajok.

Azt a választ kaptam, hogy nem a külső hanem a STÍLUS a lényeg. Azaz nem a fizimiska, hanem a TE SZEMÉLYISÉGED.


Gondolom már Te is láttál bűn ronda és igénytelen srácok mellett nagyon csinos lányokat. Szerinted mi lehet az oka annak, hogy a lány így elfogadta a srác külsejét?

2013. dec. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.


Egyébként nekem sincs barátnőm 28 éves létemre. Ennek leginkább egy elég erős önbizalomhiányt tulajdonítok.

De én sem adtam fel, vadul keresem a kapcsolatra nyitott lányokat.


Sok sikert!

2013. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azok alapján amiket elmondtál magadról szerintem jó esélyeid vannak! Számít a kinézet de nem mérvadó, már ha egy komoly kapcsolatra vágyna az illető. A mai elvárások ellenére a felszín alatt még ott ég a "jó fiúk" utáni vágy a lányokban. Szóval, ha egészséges önbizalmad van akkor már egész sok ajtó nyílhat meg előtted!
2013. dec. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A külső megfog. A belső megtart. A jó sex hozzáláncol.

Valahol ezt olvastam, és milyen igaz. Ezek szerint a belső nagyon fontos, mert a belső miatt marad melletted a párod. De hogy maradjon melletted valaki, ha ki sem akarja veled próbálni. Mert ahhoz, hogy meg tudj valakit tartani elősször össze kell vele jönnöd. És az ismerkedés elején nagy szerepe van a külsőnek. Bárki is bármit mond ez így van! Az emberek szeretnek ködösíteni. Mondván a külső nem számít. De ezek csak üres szavak. A végén ő is a külső alapján fog választani. És miért gondolja mindenki azt, hogy aki szép az automatikusan rossz ember is. A szépnek is vannak jó belső tulajdonságai. És ki akarna egy ronda jó embert, ha lehet neki egy vonzó jó lelkű pasija is. A válasz egyszerű! Hát SENKI!!! A szépség olyan előny, amivel egy csúnya ember nem versenyezhet. Nem csak a párválasztásnál, de az élet többi területein is. Nekem sikerült 3 év alatt igazgatóhelyettesi posztig feltornáznom magam. És mi volt az első dolog, amit a kollégáimtól hallanom kellett? Gratuláció helyett azt mondták. Ki az a ronda ember a falon az igazgató képe mellett? Ha ronda vagy sose leszel egyenlő a többiek szemében! Mert ők csak egy csúfságot látnak. Akit gúnyolni és megalázni kell! Ezt jól vésd az agyadba! Ha ronda vagy lehetsz a legügyesebb a legjobb, akkor se leszel olyan jó mint aki szép. Mert amit ő játszi könnyedséggel elér az életben, azért neked keményen meg kell küzdened. És ez a kutyát sem érdekli! A stílusos öltözettel javíthatsz a helyzeten. De ha színrelép egy szépfiú, neked véged!

2013. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnállak 4es, egyszerűen csak sajnállak. Gyenge vagy
2013. dec. 29. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!