Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz az hogy 173 cm vagyok és ahhoz 62 kg?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 21:55
1 2
 11/16 Alfonsi válasza:
adj a sujjodhoz 100 vagyis nálad az 162 ben a 172 az majdnem megvan egy egésszer szoval az még nem gáz, csak anyúit egyél hogy ne edd tele magad inkább igyál több fojadékot.Ez nekem is segitett.
2013. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
amikor suliba vagyok reggeli egy kávé naponta 2 liter víz ebédelek itthon vacsizok és enniyt eszek egy nap és SEMMI :(
2013. dec. 23. 22:23
 13/16 anonim ***** válasza:

Akkor valamit rosszul csinálsz mert olyan NINCS hogy megfelelő étkezés és sport mellett valaki nem fogy..

Írd le részletesen hogy csinálod.


De csak a súlyoddal van baj vagy az alakoddal is?

Van olyan lányismerősöm aki 165 centihez 65 kiló de mindenki 50-nek saccolja.

2013. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2.vagyok és fiú. Szerintem pont ideális a súlyod
2013. dec. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez ideális testsúly, ne problémázz rajta.
2013. dec. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy a fiúk a csontvázakat szeretik, egy leírhatatlanul nagy TÉVHIT! Attól még, hogy ez megy a TV-ben, plakátokon, nem nőideál.Ha van rajta 7-8 kg felesleg, már első pillantásra is felizgat.
2013. dec. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!