Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érezhetek ilyen szintű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érezhetek ilyen szintű rajongást egy férfi iránt, akit alig ismerek? Ti is szoktatok ilyet?

Figyelt kérdés
Ő a munkatársam, én még csak 1 hónapja mentem oda dolgozni, de már az első naptól kezdve éreztem ezt mikor megláttam. Ma is azt vettem észre hogy munka közbe mindig ránézek, aztán azon gondolkozom hogy úristen milyen aranyos füle van, milyen tökéletes szája, a szemei mintha nem is emberiek lennének olyan szépek, ha rámnéz akkor remeg mindenem, és a mosolya pedig olyan hogy nem tudok vele betellni. Legszívesebben napi 8 órába őt bámulnám, minden kis mozdulata tetszik, a hangja minden.. És mikor haza jövök akkor is csak őrá gondolok, és várom a következő munkanapot hogy láthassam. Nem tudom hogyan adjam a tudtára ezeket az érzéseimet, úgy hogy ne ijedjen meg és ne nézzen hülyének. Főleg hogy ő jóval idősebb nálam, biztos nem tetszene neki ez a gyerekes imádat és rajongás amit érzek iránta.
2013. dec. 19. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mekkora a korkülönbség? Ha 10 év+ akkor próbálj ne rá gondolni állandóan. Egyébként meg magától el fog múlni.
2013. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én 22 ő 33 éves.
2013. dec. 19. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez túl sok. Keress mást, úgy a legkönnyebb elfelejteni. Egyébként magától el fog múlni.
2013. dec. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,

ez a helyzet,a mit leírsz, kísértetiesen az amit én is megírhattam volna vagy kb. 10 hónappal ezelőtt.

Nekem is van egy "ilyen" történetem. Minden ugyanúgy van mint nálad. :D

Február közepén kezdtem dolgozni egy (új) diákmelóhelyen, ahol már azthiszem az első nap megláttam őt (Tudni illik itt azt is, hogy korábban buszról ismerős volt nekem a fickó, mert az előző munkahelyem is ugyanott abban az ipari parkban volt, és emlékszem rá a buszról, ráadásul akkoriban rendszerint ugyanannál a megállónál szálltunk fel, szóval ahogy visszaemlékszem, már akkor is megnéztem Őt).

Szóval mikor az új melóhelyen megláttam Őt, rögtön zavaros lettem, zavarba jöttem, furán éreztem magam, olyan megmagyarázhatatlanul. Hisz én már "ismertem" látásból a buszról (sztem lehet h ő is emlékezhet erre). Szóval ez a nálam is idősebb, úgy 8-10 évvel idősebb illető annyira hatással volt rám, annyira megigézett (úgy h nem is csinált semmit), magam sem értettem, de éreztem... azt nagyon! :) Sztem láthatta rajtam kiszúrta, hisz sokáig össze-vissza pirultam, zavart elmosolyodásaim voltak, teljesen nyilvánvaló volt a (megmagyarázhatatlan) zavarom a jelenléte láttán, főleg amikor minőségellenőr mínőségében épp az én munkaterületemnél tevékenykedett. :D Emelett hamar észrevettem, hogy ugyancsak arról a munkahelyről van egy barátnője, egy diáklány. Ez persze az én rajongásomon a férfi iránt nem változtatott, persze csak így magamban tettem ezt. Mindez több mint fél éve kezdődött, azóta már megtanultam "viselkedni", "visszafogni" magam, hogy ne legyek "ciki" (jó, lehet túlzok ezzel a ciki vagyokkal, de én belül teljesen így éreztem). Tehát az utóbbi lassan 3 hónapban már nincsenek az arcomra írva a dolgok, azon vagyok, h ne legyenek.:) Ezzel párhozamosan (hogy így visszavettem a kimutatóbb, arca- viselkedésreülő rajongás, vonzalomból) arra lettem figyelmes, hogy nem azt történt, hogy ezek után rám sem nézett, és örült h végre abbahagyta ezt ez a szédült csaj, hanem pont azt, hogy mintha érdeklődne irántam, mintha vonzanám én is. Ekkor már kívülről (!) kicsit bezárultam felé, ő meg mintha már nyitott volna egy kicsit. Nem beszél(t)ünk sokat (főként ilyen az adott munkával kapcsolatban pár szót, ami éppen alakul), de egyértelműen vettem észre rajta, hogy valami nála is van felém. Úgy érzem, mindig megkeres a tekintetével, ha távolabb van, gyakran vetődik rám a tekintete... stb.


Szóval, sztem hasonló a helyzetem a tiedhez. Mit szólsz?

:)

2013. dec. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!