Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A buszon már régóta megláttam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A buszon már régóta megláttam egy lányt és egyből megtetszett! Mit tegyek, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
Szinte minden héten látom, legalább egyszer a buszon! Ma úgy hozta a sors, hogy pont mellém ült le, ennek örültem nagyon...! Viszont rengetegen vannak a buszon és ilyenkor mondani vkinek vmit is, elég illúzióromboló, meg amúgy sem tartom jó ötletnek leszólítani vadidegenként, mert biztos vagyok benne, hogy nem értené a helyzetet és inkább elidegenülne tőlem, mintsem közeledne. A vipjét is megnéztem, h hátha msn-en tudnánk beszélni, de nincs semmi elérhetősége kiírva, csak annyit tudtam meg, h egyedülálló és elég normális lány! Mit tegyek, hogy lássa, hogy érdeklődök iránta? Szeretném, hogy az enyém legyen!
2009. nov. 25. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van közös ismerősötök akkor fűzd be őt is a dologba mond el neki hogy tetszik a csaj meg minden segítsen már egy kicsit és mit tudom én megbeszélitek hogy együtt legyetek rajta a buszon a közös ismerős odamegy a csajhoz mivel már rég látták egymást és teis odamész lepaktálni a közös ismerősöddel jó arcoskodsz meg minden és akkor a közös ismerősödnek mondod hogy mutasson be megvan a bemutatás hazamész felveszed msnre és utána megbeszéltek egy randit.Ennyi...
2009. nov. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van közös ismerősünk, de ők nem beszélnek már egymással és már kérdeztem msn cím ügyben is, meg mindenhogy, de mivel nem szólnak egymáshoz, így nem tud segíteni!:S
2009. nov. 25. 17:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj, ha "vadidegenként" közeledsz hozzá. Nyugodtan kezdeményezz, kérdezd meg, van-e kedve beszélgetni. Én annak idején egyszer úgy kezdtem, hogy "Szia. Nagyon aranyos vagy, ahogy alszol. X helyre mész?" Aztán már ment is a beszélgetés, ismerkedés a kezdetektől. Végül olyasmi, hogy "Van kedved beszélgetni legközelebb? Mindig ezzel a busszal jársz?"

Nyilván nem kell a tömegben olyanról beszélgetni, amit kellemetlennek érzel, ha meghallják mások, habár egy ismerkedés elején ez nem is probléma, hogy mondasz-e ilyesmit. ;)

Stb.

Minden jót! Ne félj tőle, mert ha igen, nem tudod meg, mit szól hozzád, nemde? :)

2009. nov. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!