Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire kell elkeseredettnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell elkeseredettnek lenni ahhoz, hogy valakit itt próbáljon ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem bántásként, tényleg érdekel. Van egy csomó társkereső oldal, manapság facebook-on is sokan próbálkoznak (hozzátenném, az az oldal se erre való), akkor mégis miért? Nekem annyira végső opciónak tűnik.
2013. dec. 16. 01:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Valaki pl a véletlenben bizik. Szal nem feltetlenul ismerkedni jon ide, hanem csak eselyt adni annak, hatha osszefut itt elete szerelmevel.
2013. dec. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

És mi van ha itt találod meg a másik feledet?


Szerintem csak az szánalmas amikor valaki válogatás nélkül csinálja. Mint ahogy a társkeresőn is. Meg a facebookon. Bár az egyébként is mindennek a legalja.

2013. dec. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ez egy sokkal jobb "társkereső", mint a hagyományosak, pont azért, mert nem annyira direkt - csak úgy jön, hogy elbeszélgetsz 1-1 kérdés kapcsán valakivel és nincs az a kínos "miahobbid" típusú levélváltás, mint egy randioldalon.
2013. dec. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Eléggé.
2013. dec. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kezdetben el voltam keseredve, de aztán regeltem egy-két társkeresőre, illetve IDE. Ténymegállapítás: a társkeresőn minden nő a kigyúrt, felfújt, önmaguktól elszállt fasziknak ír vissza, a többit le se sz****. A GYIK-en az eddigi legjobb, mivel itt anonim formában mindjárt lehet a lányokkal ismerkedni, eddig már ezt többször is tapasztaltam saját magam is. Volt szerencsém több lánnyal is leveleznem. És érdekes itt már a lányok a normális srácokkal is szóba állnak, nem csak az idiótákkal.
2013. dec. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
az idiótákat szeretik itt is :)
2013. dec. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ez csak 1 lehetőség. Nem tök 8 hogy fészbúkon, itt vagy az utcán szólítod le??



Aki itt van, azt lehet sose hozná össze veled a sors szemtől szembe, akkor mégis hogy a f*s*zba ismerhetnéd meg, ha nem itt írnál neki egy levelet?????

2013. dec. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Azzal nyilván semmi baj, ha valami kialakul itt beszélgetés közben vagy valakit szimpatikusnak találunk a válaszai alapján. Viszont egyre többen vannak itt, akik konkrét társkereső hirdetéseket írnak ki és ennek nem hiszem, hogy valami "egészséges" forrása van.
2013. dec. 16. 17:56
 19/20 anonim ***** válasza:
annak nincs is
2013. dec. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Miért lenn elkeseredettség? Próbálkozik, ha bejön bejön, ha nem nem. Nem végső opció ez csak egy lehetőség a sok közül.
2013. dec. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!