Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt szép lányok? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt szép lányok? :D

Figyelt kérdés
de most komolyan..:D és én nem egy matyibetyár vagyok aki képekre pályázik, csak úgy eszembe jutott.. miért használná egy szép lány a GYK ezen részét amikor tele van önsajnáltató kockákkal, gyerekekkel és hasonlók? (tisztelet az értelmesebb kivételnek) igazi szép lányokra gondolok, lehet a stílusa akár k*rvás akár nem.. bár itt nem lehet bebizonyítani szóval gondolom jönni fog a sok fake "én szép vagyok!" komment (itt is tisztelet a kivételnek, bár nem fogom tudni megállapítani ki az) :D egy kíváncsi 17es fiú..
2013. dec. 14. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én gyönyörű vagyok.
2013. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
a szépség relatív :D én magam szerint ronda vagyok de a többiek , azt mondják , hogy szép vagyok szóval elég béna a kérdésed :D
2013. dec. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Engem szépnek tartanak..:D
2013. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én nem tartom magam szépnek:),de igyekszem a maximumot kihozni magamból.:)
2013. dec. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam szépnek de a kedvedért "jujj én szép vagyok ;)"... Na ez még viccnek is rossz. Faviccnek is. Ha nagyon kíváncsi vagy akkor egy aszalt szilva leszel nemsokára.
2013. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egy szép lány miért ne írogathatna ide?
2013. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én szép vagyok a magam módján. Mármint, ha egy krumpli széééééép.
2013. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

1. A szépség relatív. Tudod mit jelent ez, vagy magyaráznom kell?

2. miért használná egy szép lány a GYK ezen részét amikor tele van önsajnáltató kockákkal, gyerekekkel és hasonlók?

- Mert unatkozik?

- Mert jót röhög a sok idiótán?...

2013. dec. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

8-as amugy igen:)

Én nem tartom magam csúnyának, de nem vagyok az a klasszikus "szép lány".

De feljárok szakadni a sok hülyén.

2013. dec. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nem arról van szó hogy egy szép lány nem írogathat, sőt, mi fiúk még örülünk is neki ;) akik meg nem érzik szépnek magukat lehet hogy ők a legszebbek :D bár akik meg azt mondják hogy mások szépnek tartják őket ebben is lehet igazság szóval igen, aki a "szépség relatív" írók győztek :)
2013. dec. 14. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!