Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne beszélje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoldkezetlegyszii:D kérdése:

Mit csináljak hogy ne beszéljenek ki folyton?

Figyelt kérdés
30-an vagyunk az osztályban és ebből csak 10-en lányok. A fiúk mindig irnak ilyen lapokat hogy ki a legszebb ki jön be nekük stb s ebbe mindig legelöl raknak s folyton nyomulnak mind. nem tudom hogy mit csináljak a lányok is folyton kibeszélnek hogy k***a vagyok pedig erre igazán nem adtam okot. 16 éves vagyok összesen 3 pasim volt életemben nem járok magassarkúban SOHA nem hordok kivágott pólókat és folyamatosan próbálok minden fiút lekoptatni hogy ne beszéljenek ki de nem sikerül mit csináljak?
2013. dec. 14. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szemléltetésképpen az egyiket vágd pofán, a többi majd elkussol magától.
2013. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szarj rájuk.
2013. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szóval ilyen érzés lehet jól kinézni
2013. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Irigyek, féltékenyek, ne törődj velük. Inkább használd ki a helyzetet, persze diszkréten, hagy főjenek a levükben a kis szutykok :D
2013. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem 23évesen sem volt 3 pasim :)

A lányok úgyis kifognak beszélni, mert gondolom féltékenyek rád. Biztos csinos vagy, úgyhogy hiába nem akarsz senkitől semmit, a lányok azt látják, hogy ,de ha akarnál bármit lehetne... na nem bármit.. :)

Az öltözködésed lehet nem olyan, de lehet látnak valami olyat a viselkedésedben.

2013. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
elég nehéz egy idő után szarni mindenkire mikor már egy igaz barátod sincs .. ja boccs van. csak az is fiú mivel a lányok egyszerűen utálnak!!:(
2013. dec. 14. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!