Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vállaljam fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vállaljam fel, hogy biszex lány vagyok?

Figyelt kérdés

Rettenetesen félek attól, hogy elítélnek majd. Vagy, hogy a barátnőim megutálnak, eltávolodnak tőlem. Pedig tiszteletben tartanám, hogy heterok.

Segítsetek:(



2013. dec. 14. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
aki szeret az elfogad úgy aki meg nem az megb*szhatja.
2013. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent számodra a felvállalás? Be akarod jelenteni..?
2013. dec. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz mással! Legalább megtudod,hogy ki volt az igazi barátod...
2013. dec. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazatok van. De akkor is nehéznek tűnik.

Második: Hát kb. Legjobb barátnőmnek elmondani. Meg akik még fontosak.

2013. dec. 14. 19:11
 5/9 anonim ***** válasza:
ez csakis a te dolgod, nem kell bejelenteni, majd rájönnek:)
2013. dec. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki elítél azért, aki vagy, az nem szeret igazán, mint ahogy az sem, aki meg akar változtatni. Remek alkalom a barátok szűrésére...

Ne hagyd, hogy megbántsanak!

2013. dec. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást. :) Tök jó, hogy eddig nem írt egy negatív emberke aki elítéli az embereket a másságuk miatt.:)
2013. dec. 14. 19:35
 8/9 anonim válasza:
100%
Szia! Én 1,5 hónapja vallottam be anyukámnak. Rettenetesen féltem mit fog szólni, de csak annyit mondott, hogy rég tudta már és büszke rám. Azóta megnőtt az önbizalmam és nyitottabban állok a dolgokhoz. Persze az ember kap hideget és "meleget" is, de ez ne tántorítson el attól,hogy boldog legyél :) 19/L
2013. dec. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mióta tudod biztosan, hogy biszex vagy? Csak akkor mondd el bárkinek is, ha biztos vagy benne és ez már nem fog változni. (Tizenéves korban még képlékeny, sokszor csak a kíváncsiság vezérli az embert.)


Én az egyik barátnőmnek áprilisban mondtam el, a másiknak meg mostanában. Mindketten nagyon jól fogadták, és egy percig sem változott a hozzáállásuk velem szemben. A többiekkel még várok. A szüleim sem tudják, nekik majd akkor mondom el, ha már komoly kapcsolatom lesz. Szeretném elkerülni az olyan kérdéseket, hogy miből gondolom én ezt, ha éppen nincs barátnőm. :)

2013. dec. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!