Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben, hogyan lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben, hogyan lehetne növelni az önbecsülésemet?

Figyelt kérdés

Pár dolog magamról: főiskolát végzett ember vagyok, dolgozok, de még mellette tanulok.

Nem dohányzok, társasági ivó vagyok (akkor sem szoktam képszakadásig inni magam). Figyelek a megjelenésemre mind öltözködésileg, mind higiéniailag.

Sportolok, és ez meg is látszik a testemen, viszont nem vagyok magas, 178 centi vagyok.

Az arcomon nincs semmi különös, nem vagyok ronda, ugyanakkor kifejezetten jóképű sem.


Kedvesnek, intelligensnek és érdeklődőnek tartanak.


Persze nekem is vannak hibáim, mint bármely más embernek. + nincs autóm, saját lakásom stb.


Lehet, hogy gyerekes volt a felsorolás, de a kérdésemhez muszáj volt leírni.


A lányoknak nem szoktam felkelteni az érdeklődését (esetleg barátilag, de abból a kategóriából a közhiedelemmel ellentétben nem lehet kitörni).


Vannak ismerőseim (férfiak és nők egyaránt), tehát ismerek emberi sorsokat, és lehet, hogy nagyképű vagyok, de úgy gondolom jobban járna velem egy-két nő, mint mondjuk a jelenlegi párjával (aki ledegradálva beszél róla társaságban stb.)

De minden egyes visszautasítás után nehéz visszatérni és kellő önbizalommal újra kezdeni. A legutóbbi eset is kicsit kizökkentett. (nem 20 éves szűz fiú vagyok, tehát nem pár éve próbálkozok csak, vannak tapasztalataim, de csak 30on felüli nőkkel - nekik bejöttem)



NŐGYŰLÖLŐ fiúk, kérlek ti ne válaszoljatok, mert nem fröcsögni akarok, hanem megoldást találni.


2013. dec. 14. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi bajod van.De most őszintén.
2013. dec. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az önbecsülésed csak saját magadon múlik. nem egy vagy két nő fogja meghozni azt, hanem amikor elkezdesz hinni önmagadban. ne a nőkkel foglalkozz hanem saját magaddal. ne az érdekeljen, hogy megfelelj nekik hanem az, hogy egyet befűzz. szerintem ott követsz el hibát, hogy túl langyos víznek mutatkozol és túlzottan a nők kedvében akarsz járni és alárendeled magad egy nőnek. sablonos szöveg, de egy nőnek férfi kell, valaki akit nem tud birtokolni, aki beindítja az ösztöneit a maga határozottságával és domináns viselkedésével.

nőgyűlölő 26F

2013. dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az élettől mindig fogsz kapni pofonokat. Ha valakinek nem keltetted fel az érdeklődését, az okkal történt. Nem kellett őt megismerned. Ha pedig felkeltetted az érdeklődést, de mégsem sem lett komoly a dolog, az is okkal történt. Csak egy tanulási fázis volt, semmi több.


Az önbecsülésed tőled függ, nehézségek pedig azért vannak, hogy tanuljunk belőlük, fejlődjünk. Azzal a nővel, akinek nem kelted fel az érdeklődését, vagy a nő csak játszadozik veled, nincs dolog hosszútávon.


Régebben én is sokat marcangoltam hasonló okok miatt magamat, de ezzel csak saját magamnak tettem rosszat. Megtanultam, hogy okkal történnek a dolgot, valamit tanulnom kell belőle és fejlődnöm, mert később így fogom megtalálni azt a férfit, akit valóban keresek.

És persze, eleinte nehéz volt megtanulni ezt a hozzáállást, de már teljesen a magamévá érzem, és így minden sokkal könnyebb. 2 hónapja volt egy rövid kapcsolatom, és - úgy érzem, ennek a felfogásmódnak is köszönhetően - hamar véget is ért az egész. Az első nap nagyon rossz volt utána, főleg, hogy minden nap találkozok a fiúval, de már látom, hogy ebből nekem csak tanulni kellett. Méghozzá elég sokat. És tanultam is. Ez a fiú nem volt hozzám való, mert még gyerek. Nekem pedig nem erre van szükségem. De felálltam, és továbbléptem, mert tudtam, hogy ez csak egy kis tanulólecke volt az élettől és az igazi boldogság még vár rám valahol.

18L

2013. dec. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy fontos részt kihagytam: az élet más területeihez meg van az önbizalmam. Nőkkel is tudok oldottan és lazán beszélgetni.


Csak nem merek már senkinél sem bepróbálkozni. Ill. feleslegesnek tartom, mert a végeredmény "borítékolható".

2013. dec. 14. 14:10
 5/5 A kérdező kommentje:
3as: fogalmad sincs milyen az, amikor esélyed sincs bárminemű kapcsolatra. És itt most nem arról van szó, hogy egy rossz kapcsolatból kilépni. Hanem arról, hogy mondjuk valakinek randizni sincs esélye elmenni...
2013. dec. 14. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!