Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az ember kétségbe van esve, vagy akármi, s ha segitséget kér itt, akkor rögtön sértegetik?

Figyelt kérdés

mind1, hogy milyen szituban van az a valaki. szerintem nem kellene még jobban megsérteni, elég baja van neki. az ember itt kiönti nekünk a szivét, aztán pedig sokan csúnyán reagálnak. miért?


pl. itt olvastam hogy 1nö, egy olyan férfiba szerelmes aki házas, s van gyermeke, ez az oka hogy a férfi nem hadja el a feleségét, a gyerekek miatt. erre ir a nönek valaki, hogy te rib@anc, meg kva..miért?


mindenki követ el hibát. nem kell rögtön sértegetni. vagy irjanak az emberek öszinte, normális választ, ha tudnak, ha nem akkor inkább semmit. nem igy van? szerintetek?


2009. nov. 24. 14:16
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszónak köszönöm :) ez az amire én is gondoltam. hogy az ember kiönti a szivét, aztán pedig még jobban megbántják. szerintem valami olyasmi kellene, hogy ha valaki válaszol, azt a választ ne mutatják ki rögtön, hanem nézze át 1operátor, vagy akármi, s a helyes, normális, nem megsértö válaszokat küldje tovább, s mutatja ki. ez jó ötlet lenne.
2009. nov. 24. 14:37
 12/22 A kérdező kommentje:
igen, értem. persze. az a kérdéstöl is függ hogy, hogy van megfogalmazva.
2009. nov. 24. 14:38
 13/22 anonim ***** válasza:

sajnos nemlehet mindenkit sajnálni aki rossz szituba került. ha ő a hibás, akkor még a barátoktól sed biztos h együttérző válaszokat kapna.

a kérdező eccerűen szűrje ki a számára hasznos információkat.

2009. nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz sértő válaszokat, akkor ne tegyél fel kérdést

Ilyen egyszerű

Gondolod a modiknak csak arra van szabadidejük, hogy a te kis lelkecskédet védjék?


Általában azok a válaszok szoktak a legjobbak lenni, ami bántanak. Mert olyan dolgokra világítanak rá, amiket magadnak sem mersz bevallani. És pont emiatt érzed sértőnek őket.

2009. nov. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek imádnak más kárán élvezkedni, és itt, teljes névtelenségben jól leteremtik az illetőt, de persze élőben nyilván nem menne ilyen könnyen. amúgy én is gyűlölöm, amikor vki tényleg kétségbe van esve, és jól leszidják még pluszban. ezek az emberek nyilván még SOHA nem követtek el egyetlen hibát sem életükben, és nem voltak felelőtlenek sem.
2009. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

de nem az én kérdéseimröl van szó, hanem a többi kérdésekröl, amit más tesz fel.


neked tetszene, ha feltennél egy kérdést, és valaki lekvázna, vagy riba.cozna? szerintem nem.


mert aki ilyet ir, az nincs tisztában azzal, hogy mi,ki a kva!

2009. nov. 24. 14:51
 17/22 A kérdező kommentje:

14:50 köszi. erre gondolok én is. szerintem annak a valakinek szépen is meglehet irni, hogy elbaltázta a dolgot, vagy hogy mit tegyen. nem kell csúnya szavakat használni.


pl.: te kva, még kérdezed hogy mit tegyél?! te rib@nc!


ehelyett, meg lehetne irni, hogy te butus, szerintem nem kellett volna ezt tenned. vagy a helyedben ezt meg ezt tenném.


rögtön máshogy veszi fel a kérdezö, mint az elsö példát.

2009. nov. 24. 14:54
 18/22 anonim ***** válasza:

14.50-es vagyok


igen, szerintem is, sokkal kedvesebben, de határozottan kéne megmondani a véleményt.

pl: jó, most "megszakítással" védekeztél, de látod, parázol, nem éri meg, legközelebb gondolj erre, és ne csináld. és nem kell "lehülyepisisezni", mert néha huszonéveseket éveseket is elragad a hév, v olyan helyzetbe kerülnek, ahol csak ez a "megoldás" volt kézenfekvő. nyilván életében egyszer mki védekezett már így.


nah mind1, sok ember örül, ha másokat kioktat, az életben sem szeretem az ilyesmit, mert nincs bennük empátia, de megnevelni úgysem lehet őket, szóval marad, hogy elviseljük.


és igen, nem kell lekurv@zni senkit, amíg nem volt a válaszoló olyan helyzetben, mert ha lenne, lehet, h ő is ugyanezt tenné...

2009. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
látom, azért vannak emberek, akik tényleg tudnak gondolkodni. s megválogatják, hogy mit is irnak, válaszolnak, javasolnak másnak :) csak igy tovább.
2009. nov. 24. 15:17
 20/22 anonim ***** válasza:
Egyrészt sokan nagyon hülyén teszik fel a kérdést. Másrészt sokan itt akarják levezetni a frusztráltságukat.
2009. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!