Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Női férfi barátság? Van vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női férfi barátság? Van vagy nincs?

Figyelt kérdés

Üdv

Megismerkedtem egy lánnyal,barátja van,de gusztustalan,de nem foglalkoztam vele,megpróbáltam meghódítani.

Taliztunk is,ahol végülis a hölgy közölte,h nagyon jó barátja lettem.Barátja.De a viselkedése nekem nem olyan barátinak tűnik.

Hiányzom neki,állandóan keres,hozzám ér,odabújik,ha simogatom a fenekét,stb nem szól rám,nem húzódik el,keresi a szemkontatot.Múlt héten volt egy buli,ahová mindketten hivatalosak voltunk,de én nem mentem,mert nem tudtam mi lesz ott.Egy pár napig nem is szólt hozzám,és azt mondta,ha a következőn sem leszek ott,többet nem szól hozzám:D A pasijának is mesélt rólam,de azt mondta,nem érdekli,ha féltékenykedik.


A kérdésem.Most én tényleg csak egy barát vagyok,vagy több is,csak nem meri magának,nekem bevallani?

Amugy is egy visszafogott,kedves lány,nehéz volt a közelébe férkőzni.


2013. dec. 13. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Riban.al bánj úgy mint egy hercegnővel.Húzd fel és dobd ki mint a használt rongyot.
2013. dec. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont az ilyen dolgok miatt egyszerűen lehetetlen logikus gondolatmenet révén megfejteni a nőket. Ezt a kérdést is boncolgathatjuk itt naphosszat de semmi eredménye nem lesz. Szerintem ő maga sem tudja, hogy most mi a fene is van.
2013. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Na ez az,nem lehet őket megfejteni.

Jó,aláírom,hülye vagyok,h olyanba habarodtam bele,akine barátja van,mert ha sizngli lenne,már pont került volna tuti a végére,h lesz valami vagy sem,de így...

Mindegy,bulizunk egyet,azt meglátjuk.

2013. dec. 13. 10:41
 4/10 anonim ***** válasza:
idióta egy csaj lehet.
2013. dec. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem alapvetoen harom variacio lehetseges:


1. Tenyleg csak baratkent, haverkent tekint rad es orul, hogy van tarsasaga.


2. Tobbet erez irantad, csak meg orlodik, bizonytalan, nem tudja, mit csinaljon, boritsa-e a jelenlegi kapcsolatat, vagy hogyan tovabb...


3. Jolesik az egojanak, hogy van a baratjan kivul egy masik srac is, aki ennyire odavan erte es kihasznalja a helyzetet, hagyja, hogy bokolj neki, nyomulj es ebbol merit kis onbizalom-loketeket.


En a helyedben kivarnek kicsit es lazabbra engednem a gyeplot, legalabbis en szemely szerint egy ido utan ugy ereznem, hogy sajat magamat alazom meg azzal, hogy folyamatosan kozeledek egy lany fele, aki nem ad egyertelmu valaszokat, es hagyja, hogy en meg orlodjek magamban.

2013. dec. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az utolsó válasza tetszik.

A bulit is ezért hagytam ki,nem akarok annyira utána futkosin,de látod,nem mentem és mivolt.

Ha nem keresem,vagy nem szólok hozzá,jön és érdeklődik,aggódik,h mi van.

De mindenképp visszafogom magam,mert nem tetszik a helyzet,meg értelmét sem látom annyira..

2013. dec. 13. 11:01
 7/10 anonim ***** válasza:
én a barátaimnak nem fogom meg a seggét és ők se nekem
2013. dec. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
azok a nők, akiknek nincsen pasijuk, és nem rib.ancként viselkednek, pont ők nem kellenek nektek, hanem az ilyen kapcarongyok, aztán itt panaszkodtok. szánalmas vagy öcsém!
2013. dec. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Próbálkozom sajnos,csak lófasz sikerrel.

Talán ezért is engedem el nehezen ezt a lányt,mert ő mintha vonzódna hozzám.

A rendes lányokat viszik a jóképű pasik..

2013. dec. 13. 12:07
 10/10 anonim ***** válasza:
te azt csak hiszed, hogy a rendes lányokat viszik a jóképű pasik (persze van ilyen is, de ez ritka). a legtöbb rendes lány még szombat este is otthon ül egyedül, vagy a barátnőjével beszélget.
2013. dec. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!