Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fanszőrzetem már kb 12,5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fanszőrzetem már kb 12,5 éves korom óta növekekszik, bár nem annyira felfelé hanem a combom felé, de olyan 3 cm-re szőrös a cerkám tetejétől. Szerintetek nem álltam meg a fejlődésben? :S Vagy lassul a folyamat?

Figyelt kérdés
15/F vagyok, Tudom nem sok a szőr, de még a heréim és a cerkám sem nagyon nőtt, se szőr a hónaljon, lábon már van egy kevés.
2009. nov. 23. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
örülj neki...
2009. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

van aki kevésbé szőrős fajta, én se vagyok egy majom tipus, és nem bánom hogy nem szőrös a seggem pl. tulajdonképpen egyedül a lábszáram ami viszonylag erősen szőrös lett. nincsveled semmi gond... valaki direkt borotválja, aztán meg bök meg irritálódik...

20/f

2009. nov. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én nem szeretem az orángutánokat, és ezzel sokan vannak így, uh örülj neki
2009. nov. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

csak ne dicsekedj vele... én sokáig szenvedtem mert azt mondogatta mindenki hogy fú de gusztustalan ha valakin kis szőr is van... azt közbe nem is XD csak ápolni kell... és ha jobban belegondolok én sem vagyok majom... tehát emiatt ne izgulj... örülj hogy van gyk :D ha nekem is lett volna nem szarakodtam volna ennyit a borotvával xd

17/F

2009. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!