Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van ennél megalázóbb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ennél megalázóbb?

Figyelt kérdés
Beszélgettem itt egy pasival, akinek néhány üzenetváltás után elküldtem a fotóm, mire azt a reakciót kaptam, hogy élőben biztos szebb vagyok, de nyugodjak meg, mert nagyon szépek a szemeim... Azóta borzalmasan érzem magam. Azt hiszem, ezentúl nem fogok ezen és ehhez hasonló oldalakon ismerkedni.
2013. dec. 8. 23:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Őszinteség? Bunkóság! Egy képről biztos frankón meg lehet ítélni egy embert, amikor a hangja, a gesztusai, a JELLEME hatalmas mértékben tudja befolyásolni, hogy mennyire találják szépnek vagy vonzónak.
2013. dec. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Az megalázóbb lett volna, ha azt mondja, hogy élőben sem lehetsz szebb.
2013. dec. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg szerintem csak jót akart neked mondani, de biztos még nem az a fajta ember aki tapasztalt ismerkedés terén.
2013. dec. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Idióták. Küldj képet megmondom miért mondta ezt :)
2013. dec. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok, de nem küldök magamról képet...
2013. dec. 8. 23:39
 16/23 anonim ***** válasza:

van, én tapasztaltam is..most ezt itt nem fejtem ki :)


Fel a fejjel, neten bárkibe futhatsz, és bárki tud fikázni. Ebből indul ki, meg abból, hogy modellnek csak pici % születik. Ne törj le ettől, ez is csak azt bizonyítja, hogy a biológiai és geometriai szépség lófszt nem ér. Az én barátnőm pl nem a legszebb nő biológiailag a fukin földgolyón, de nekem igen. Ne szomorkodj, meg lesz a te párod is szerintem. A kinézeted olyan amilyen, amit tudsz, tegyél meg érte (de nem kell túlzásokba esni, most ne is említsem G Máriát és társait) de amin viszont dolgozhatsz, az a jellemed, azon meg érdemes, mert aki tényleg hozzád fog passzolni, az ebben a dimenzióban fog, a többi meg időszakos bullshit csak :) Fel a fejjel ezért :)


25/f

2013. dec. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, te biztos az egyik önérzetében megsértett kisfiú vagy, akinek nem akartam privátban képet küldeni. :D
2013. dec. 9. 00:15
 18/23 anonim ***** válasza:
Nekem is megsértetted az önérzetemet, hogy nem küldtél képet. Bár nem kértem, de azért igazán küldhettél volna.
2013. dec. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, sikerült helyre ráznotok! A trollkodókon kívül mindenkit felpontoztam. :)
2013. dec. 9. 00:21
 20/23 anonim ***** válasza:
Inkább ismerkedj élőben, jobban jársz.
2013. dec. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!