Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők ti is szőrtelenítit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ti is szőrtelenítitek a hasatokat?

Figyelt kérdés

Egyre több barátnőmtől hallom,hogy borotválja a hasát.Engem ez nagyon meglep,nekem eszembe sem jutna a hasamat leborotválni.Egy-két szőke vékony szál szerintem nem vészes.

15/l


2013. dec. 5. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
a szőke nem is
2013. dec. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a szőke nem is
2013. dec. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szőrtelenítem mert szőke vagyok és a köldökömtől vezet egy sötét csík lefele. :(
2013. dec. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 az tök jól nézhet ki :D
2013. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem! Nincs mit!
2013. dec. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akinek erősebb, sötétebb a szőre, annak nagyon zavaró lehet, nekem is az. De nem szabad borotválni, attól csak sokkal jobban megerősödik, egyre gyakrabban kell, ördögi kör...

Itt az a kérdés, hogy a te hasadon látszik-e, zavar-e. Ahogy írtad, nem, tehát ne törődj a többiekkel. Van, aki a karját is borotválja, ott is ugyanaz a helyzet. Nem tudom, láttál-e már "borostás" női kart vagy hasat, borzasztó gusztustalan, ezerszer rosszabb, mintha szőrös lenne. Ha a későbbiekben mégis zavaró lesz, akkor gyantáz(tas)d le :)


19/L

2013. dec. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Borotválni semmiképp se borotváld, ha tervbe lenne. Epilátor vagy gyanta sokkal hatásosabb hosszútávon.

Egyébként igen... akinek erősebb, sötétebb szőre van azt érthetően zavarja, hisz nem túl nőies, valljuk be.

2013. dec. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne is borotváld a hasad.
2013. dec. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!