Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagytok ilyen gonoszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok ilyen gonoszak lányok, miért nincs szívetek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy helyes gyerek, de csúnya se. Elegem van belőle, hogy mindig csak olyanok jönnének össze velem, akiket egy éjszakára sötétben bevállalnék talán.

Miért nem érdemlek meg egy hosszú combú, formás, szép arcú megértő, kedves lányt? Olyan nehezetekre esik adni egy esélyt?


2013. dec. 4. 14:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

és boss255 is kell ide XD


privátban:


Szia!


megértelek :)

Egy jó nő miért vállalna be akárkit?

Hány éves vagy?

2013. dec. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

# 11

MEGALOL XXXDDDDD

2013. dec. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Látom a boss225 nem csak engem talált be ma már jópárszor! :D Nem unod drága??? :)


Na de a kérdésedre a válaszom:

Szivünk van és álltalában arra hallgatunk. Sok esetben sajnos. De álltalában a pasik azt kapják vissza,ahogy ők viselkednek. Írhatsz te magadról bármit de lehet élőben a személyiséged csak ennyit ér. Majd ha tisztában vagy magaddal és nem csak a csúnya nőket becsülöd le, akadni fog normális nő aki neked kell!

2013. dec. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

# 11

Amúgy a privát üzenet közzététele levéltitok megsértésének minősül ugyanúgy, mintha borítékban kapnád, és vétség :)

20 ropit fizethetsz érte, ha elmószerolnak, csak éppen a magánvád költsége 50 ropitól kezdődik XD, sose fog senki perelni emiatt XDXXXD :F

2013. dec. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Istenem, de jól szórakozok XD
2013. dec. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

# 13

Na már könnyesre röhögtem magam.


Ez eddig a legjobb válasz, 13-as.

2013. dec. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
14#, okéé várom a büntit :)
2013. dec. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

# 17

tőlem biztos nem, nem én írtam XD

2013. dec. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
eléggé olyan mintha magaddal beszélgetnél, szerintem ez egy személy, de mindegy... értelmes
2013. dec. 4. 14:25
 20/26 anonim ***** válasza:
Nem is azt írtam, hogy tőled.. :D
2013. dec. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!