Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány lesüti a szemét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány lesüti a szemét, és úgy mosolyog egy-egy poénon, az jelenthet valamit? Ha engem rövidebb ideig néz, mint mást (részletek lent)?

Figyelt kérdés
Csoporttársak vagyunk, és elkezdtem mesélni egy sztorit, a nekem tetsző lány felé néztem, ő szinte rögtön elkapta a tekintetét, lesütötte a szemét, és úgy mosolygott az egészen. Nemsokára egy másik csoporttársunk (srác) is szólt valami poénosat, őt tovább nézte, és úgy mosolygott. Ennek van valami jelentősége? A lány egyébként kicsit zárkózottabb típusnak tűnik, túl sokat nem beszéltünk, bár szerintem többet beszélt velem eddig, mint az összes többi fiú csoporttársammal együttvéve. Jelentheti ez a testbeszéd azt, hogy esetleg tetszem neki, és azért nem állja a szemkontaktust? Vagy pont azért nézte a másik srácot tovább, mert ő jön be neki? Örülnék, ha normális, hasznos válaszok jönnének, előre is köszönöm.

2013. nov. 23. 20:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sok hátránnyal jár a dolog, de nem tudok megváltozni, és szeretnék már valakit, aki tudna szeretni. :( Próbálok óvatos lenni, de aztán mindig beleélem magam, talán azért, mert szeretném elhinni, hogy igen, tetszem az illetőnek, és hogy végre nekem is van esélyem. Ezek szerint akkor a "félénkebb" lányok pont azokkal nem tudják tartani a szemkontaktust, aki bejön nekik (már ha ő ilyen típus)?
2013. nov. 23. 22:21
 12/14 anonim válasza:
Ha ilyen vagy akkor fogadd el ne akarj megvaltozni, meg fogod talalni azt aki szeret annyira amennyire szukseged van ra. Ha felenk es zarkozott a lany valoszinu ezert "keruli" a tekinteted. De ennek meg sok mas oka lehet, ne egy pillantasbol/mozdulatbol probald kideriteni hogy tetszel-e neki. A lanyok bonyolultak es kiismerhetetlenek, ha a kozelebe kerusz,beszelgetsz vele eszreveszed majd rajta hogy mi is van.Majd!:) #4
2013. nov. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Sajnos félre szoktam érteni a dolgokat, abszolút nem szoktam normálisan észlelni a valóságot, nem tudom értelmezni a "jeleket". Így már többször is belefutottam olyan pofonba, amikor úgy gondoltam, hogy na, biztosan bejövök az illetőnek, aztán mégse. Ezért is félek már a legtöbbször komolyabban kezdeményezni, sokat görcsölök, bár tudom, hogy ez hülyeség. Csak már egyszerűen képtelen vagyok egyértelmű támpontokat találni, hogy mi alapján lehet leszűrni az érdeklődést.
2013. nov. 24. 19:02
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia.


1 hónap múlva válaszolok, remélem nem baj xDD :D


szerintem tetszel neki. én is zárkózottabb lány vagyok/voltam, és amikor a nekem tetsző fiú felém nézett, pont amikor őt néztem rögtön nem néztem rá, nehogy azt higgye, szűrje le, hogy tetszik nekem, és kinevessen. Nem tudom hogy Te hogyan gondolod, de a félénkség oka lehet ez is, hogy fél hogy elutasítod. :) Mivel veled beszél a legtöbbet, veled szimpatizál, lehet azaz oka, hogy tetszel neki. Beszélgess vele, barátkozzatok, aztán majd kibújik a szög a zsákból. Minden félénk lánnyal először barátkozni kell, finomnak lenni vele, érdeklődni, és majd megnyílik Neked. :)

2013. dec. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!