Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy pasim akit szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasim akit szeretek de a haverom szerelmes lett belém és lehet hogy én is kezdek érezni valamit iránta. Létezik hogy 2fiúba vagyok szerelmes? Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés

A barátomat több mint 4 éve ismerem de csak 3hónapja vagyunk együtt. van egy fiú akit 4honapja megismertem és jó haverok lettünk. de azt mondta hogy szerelmes belém csak nem szeretne közénk állni,de már "nem bírja annyira szeret" . nagyon aranyos meg minden és lehet hogy kezdek belé szeretni de ott van a barátom... őt is szeretem.... jaj..mitcsináljak? megőrülök... mellesleg pasim 15 a haverom 17 .



kérlek titeket normális válaszokat adjatok! :)



2013. nov. 19. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Te pedig 12
2013. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát kislány nőj fel előbb!nem valószínű hogy két pasiba lehet szerelmesnek lenni!ha az ember szerelmes azt az egyet szereti és nem is néz másra!
2013. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 zotanbro ***** válasza:
ffffffffffffffffffffffffuck ur self .
2013. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
15vagyok ._.
2013. nov. 19. 19:23
 5/9 zotanbro ***** válasza:
akkor is az vsgy..
2013. nov. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Miért szólsz hozzá ha csak ilyet tudsz irni???

ez elvileg egy olyan oldal ahol segitenek ha kérdésed van... de még egy normális választ se kaptam.. kivétel 2.válaszoló még elfogadható. szerintem normálisan fogalmaztam és a kérdésem is normális.!

2013. nov. 19. 20:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Normális válsz kell? Jó, tessék. 15 éves vagy és a "Pasid" is, vagyis még nem készek egy komolyabb kapcsolatra, majd 18-20 felé. Lehet nem hiszel nekem, meg majd elküldesz a francba, de ez van. És a 17 éves srácoknak (tisztelet a kivételnek) általában nem csak a csókolózás jár a fejében, szóval valószínű, hogy gyorsan komolyabb vizekre akar evezni majd. Innen rajtad múlik. Két embert szeretni pedig nem lehet, vagy az egyiket szereted és a másikat nem, vagy fordítva. És az, hogy most hezitálsz is azt mutatja, hogy még elég fiatal vagy. Normális kérdésre normális válasz, így már jó?
2013. nov. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na végre valaki! köszönöm a válaszodat
2013. nov. 20. 09:48
 9/9 anonim ***** válasza:
szolj a palidnak h üse le vagy ha én vagyk az akor ne
2014. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!