Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik szerelem elsö látásra? 18/l

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 20:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Aki lepontozott fejtse már ki mégis miért?

Tényleg azt hiszitek, hogy egy emberhez ragaszkodni lehet csak a külseje miatt? Akkor is szerelmes maradsz belé, ha hamar kiderül, hogy vak? Vagy hogy neonáci? Vagy, hogy pszichopata?

Most alapesetben normális emberek nyílván, de ezek a kivételek bizonyítják nincs szerelem első látásra.

2013. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
1. látásra maximum erős testi vonzódás és beszélgetés után ami nem 2 perc hanem pár óra, lehet szerelembe esni :D saját tapasztalat, úgyhogy ne mondjátok rá, hogy ilyen nincs :D szóval szerelem nincs első pillanattól szerintem. az inkább tényleg erős vnzódás és ha még beszélgetés után is bejön akkor már nem csak testi, hanem szerelem :D
2013. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Pretty_Fighter ***** válasza:
nem
2013. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

11#

Jegyezz meg valamit: itt magyarázat, mint olyan a lepontozásokra nincs, legfeljebb csak egy oldalakat kitöltő flame, ami az első betűtől kezdve személyeskedés.

Nem értenek veled egyet ennyi, holott a kérdésre mind igenlő, mind nemleges választ lehet adni, így a te hozzászólásod kielégítő, mint válasz, csak hát ez sokan nem gondolják át.

2013. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Jó dolog a lepontozás, 3 éves kapcsolatunk van első látásra szerelemből, szóval ide még a mínuszokat, ahogy eddig tettétek! Attól mi még boldogok leszünk és hiszünk első látásra szerelemben, ahogy a többi válaszoló is, aki elmondta a szubjektív véleményét!
2013. nov. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
36%
Nem is tudom mit gondoltam, hogy érvelést folytassak gyk-n a szerelemről. Ennyi a legnagyobb érvetek, hogy már az elején tetszettetek egymásnak és ez az igaz szerelem, hát gratulálok.
2013. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
54%
A szerelem egy olyan dolog, amiről nem érvelni kell, hanem érezni.
2013. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Húh, hát én már nagyon kerestem a szerelmet. Eddig mindig ha valakibe beleszerettem, viszonzatlan maradt. Aztán megpillantottam egy nyári táborban egy magas fiút. Nem volt benne semmi túlságosan "görög isteni" dolog, de mégis felhívta nagyon a figyelmemet. Abban a táborban legjobb barátok lettünk most pedig együtt járunk. Elvileg ő is felfigyelt rám már az első pillanatban. Mondjuk ha ezt ezotériában nézzük, akkor az is közrejátszhat, hogy egy napon születtünk.
2013. nov. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!