Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közelítsek, egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közelítsek, egyáltalán közelíthetek e felé? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves, végzős középsülis, meleg srác vagyok, és a klasszikus "tesitanár szindrómám" van.. márha létezik ilyen:D a viccet félretéve, nagyon nagyon tetszik a tesitanárom, mind küllemben mind belsőre, és fenáll az esélye annak, h esetleg Ő is meleg lenne! Persze lehet, h ez csak az én hülyeségem, és szeretném ezt beképzelni, de ha mégis az lenne akkor sem biztos, h kezdene velem, mert lehet Neki problémát okozna a korom.. de néha többet érzek a részéről.. és én nem vagyok egy félős típus, de ha róla van szó mindig megriadok! szerintetek merjek Vele flörtölni? nemtudom, h mit is tehetnék.. előre is köszönöm a válaszokat!:) 18/f

2013. nov. 16. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Hát én nem vagyok meleg, de gondolom ez ugyanúgy megy, mint a heteroszexuálisoknál. Anno nekem is tetszett egy tanárnő ( biosz tanárnő volt ) és én kezdeményeztem nála, olyan 26 éves lehetett én meg 19 mikor végeztem. Naszóval én megpróbálkoztam nála és egy darabig szexuális kapcsolatom volt vele, de szerelem vagy több sajnos nem alakult ki ebből. ( kicsit frusztrált kapcsolat volt ) A lényeg te is megpróbálhatod, de itt fennáll a lehetőség, hogy nem meleg a tanárod, szóval sokkal nagyobbat koppanhatsz, mint normális esetben. 24F
2013. nov. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Kirúghatják. Inkább felejtsd el a dolgot. Szerintem.
2013. nov. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Hát én a helyedben ezt nem erőltetném...
2013. nov. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Inkább felejtsd el, hülye gimis szerelem.. ez sose volt nyerő.. ebből felesleges konfliktus nem hiányzik senkinek se..

Az is lehet ugyanabba a tanárba vagy szerelmes mint én anno :D

Hány éves?

Az lenne a korrekt, hogy ne származzon ebből semmi bajod, hogy csinálsz egy kamu facebookot stb. és majd ott ráírsz.. de elég lenne csak azt kideríteni hogy meleg e. Az én tesitanáromnak volt felesége és gyereke is így nem mertem.. De az enyém perverz volt 3:) csak úgy tapizta a csajokat igazi pedobácsi volt :D

Mindenesetre, az ilyen szerelmekből jó nem származik, írta is előttem valaki hogy járt is de ő hetero, és igen az esetünkben nagyobb a kockázat.

Próbáld meg ha nagyon akarod, de előtte tudni kell hogy mit gondol a melegekről.

2013. nov. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha akarna sem randizhatna a saját diákjával.
2013. nov. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat!:)

nemhiszem, h ugyan abba a tanárba vagyunk szerelmesek!:D márcsak azért sem, mert Neki nincs felesége se gyereke, hanem egyedülálló és van egy macskájaxD ja 36évesen tökéletes pasiként!:$$

mégnemtudom, h mit csináljak.. végülis utolsó évem, ha másnem iskolán kívül egy buliban.. ja mert Ő olyan helyekre jár bulizni ahova én.. ahjjdenehéz az iskolatáskaxD :D

2013. nov. 17. 11:52
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

a tesóm is 36.. :D

Hát sok sikert kívánok hátha, de ha ő nem tudja azt érezni akkor így járt.. :/

2013. nov. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!